رایزنی‌ها جواب داد؛

قول قطری‌ها برای تامین بلیت بازی ایران و قطر

1403-05-04 07:05:00
0
852
قول قطری‌ها برای تامین بلیت بازی ایران و قطر
مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران گفت: با رایزنی‌های صورت گرفته توسط ما و فدراسیون توانستیم قول مساعد مسئولان عالی رتبه قطری را برای حل مشکل بلیت بازی ایران و قطر بگیریم.

به گزارش کلاله خبر، مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: هوادران تیم ملی به عنوان یار دوازدهم تیم ملی از ابتدای بازی‌های جام ملت‌های آسیا با تمام توان همراه و مشوق تیم ملی در قطر بودند و توانستند به بهترین شکل از تلاش جانانه و غیرت این بازیکنان حمایت کنند.

وی با اشاره به اخباری درباره حواشی فروش بلیت بازی ایران و قطر بیان کرد: با توجه به بسته بودن سایت فروش بلیط بازی ها و  همچنین عدم تخصیص ۸ درصدی بلیط بازی ها به کاروان ایران طبق قوانین فیفا ،از لحظه اعلام خبر اختصاص تنها یک هزار بلیت به تماشاچیان ایرانی پیگیر حل موضوع از مسئولان ارشد قطری بودیم.

مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: با رایزنی‌هایی که صورت گرفت از سوی مسئولان عالی رتبه قطری اعلام شد که این موضوع حل خواهد شد و نگرانی خاصی در این زمینه وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: بر این اساس با توجه به قول مساعد مسئولان عالی رتبه قطری، طرفداران و هواداران پرشور ایرانی که از سراسر دنیا به قطر آمده‌اند می‌توانند برای تشویق تیم ملی فوتبال ایران در این مسابقه حضور پیدا کنند.

مسئول کانون هواداران اعزامی به قطر تیم ملی فوتبال ایران متذکر شد: تاکنون دولت قطر همکاری‌های بسیار خوبی را با کانون‌های هواداری تیم ملی فوتبال ایران داشته است که پرشور شدن جو ورزشگاه‌ها را در پی داشت.

انتهای خبر/

نظرات

متاسفانه نظری هنوز درباره این مطلب منتشر نشده

ثبت دیدگاه

خانه شهرستان گلستان اخبار