ائمه جمعه و علمای اهل سنت استان گلستان:

راه سردار سلیمانی ادامه خواهد داشت/ ترور سردار ایرانی، اوج عجز و ناتوانی آمریکا را نشان داد

1403-05-04 07:05:53
0
118

ائمه جمعه و علمای اهل سنت استان گلستان اقدام ترویست های آمریکایی در ترور سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را محکوم کردند و آن را نشانه اوج عجز و ناتوانی آمریکا دانستند.

به گزارش کلاله خبر، ائمه جمعه و علمای اهل سنت استان گلستان اقدام ترویست های آمریکایی در ترور سردار رشید اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را محکوم کرده و خواستار ادامه راه آن سردار شدند و انتقام از مسبب آن این اقدام جنایکارانه شدند.

امام جمعه اهل سنت شهر فراغی کلاله: ترور سردار ایرانی، اوج عجز و ناتوانی آمریکا را نشان داد

محمد امین آخوند صفری در گفتگویی ضمن تسلیت شهادت سردار قاسم سلیمانی اظهار کرد: شهادت، آرزوی سردار رشید اسلام بود و با شهادت خود، اجر رشادت های خود برای جهان اسلام را گرفت.

وی افزود: دشمنان انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران در صحنه های مختلف و با ترور فرزندان رشید ایران، عجز و ناتوانی خود را در برابر ایران و جهان اسلام نشان داده اند.

امام جمعه شهر فراغی کلاله تاکید کرد: این اقدام آمریکا بیشتر از پیش، ناتوانی و عجز آن در مقابل سرداران رشید این نظام را نشان داد و خاطرنشان می کنیم که جمهوری اسلامی ایران پاسخ سختی به آمریکا خواهد داد.

وی در پایان گفت: آمریکا و هم پیمانان وی بدانند که همه مردم ایران یک سردار سلیمانی هستند.

امام جمعه قرناوه علیاء مراوه تپه: سردار سلیمانی، مرد مبارز انقلابی و اسلامی بود

حاج آخوند پهلوانزاده امام جمعه قرناوه علیاء مراوه تپه، شهادت حاج قاسم سلیمانی، فرمانده سپاه قدس توسط آمریکایی های تروریست را محکوم کرد.

وی در خصوص شهید سلیمانی گفت: سردار سلیمانی مرد مبارز انقلابی و اسلامی بود که با نثار جان خویش در برابر کفر و ظلم به درجه شهادت نائل شد.

امام جمعه روستای قرناوه علیاء با عرض تسلیت به تمامی مردم ایران و رهبر انقلاب در پی شهادت سردار سلیمانی، از خداوند منان درخواست محشور کردن شهید سلیمانی با سید الشهدا حضرت حمزه را کرد.

امام جمعه اهل سنت بخش پیشکمر کلاله: راه سردار سلیمانی ادامه دارد

آخوند محمد امین آدینه ضمن بیان تسلیت به رهبر معظم انقلاب و ملت ایران، اظهار کرد: دشمنان این نظام و انقلاب بدانند که نام و یاد سردار سلیمانی و راه و روش وی در میان ما ایرانیان زنده خواهد ماند.

وی ادامه داد: آنها بدانند که راه سردار سلیمانی به واسطه نیروهای مخلص دیگر ادامه خواهد داشت و جبهه مقاومت اسلامی با شهادت این سردار رشید اسلام قوی تر از گذشته به میدان خواهد آمد.

امام جمعه اهل سنت بخش پیشکمر شهرستان کلاله تاکید کرد: بزدلی و عجز آمریکا برای همه جهانیان آشکار شده و این اقدام آنها به منزله تایید ادعای ما می باشد.

آخوند آدینه با اشاره به رشادت های این سردار در جبهه های حق علیه باطل، تاکید کرد: تجربه نشان داده است که جمهوری اسلامی ایران در قبال چنین اقداماتی سکوت نمی‌کند و مسلما در آینده ای نه چندان دور شاهد انتقامی سخت از سوی ایران خواهیم بود.

خطیب نماز جمعه اهل سنت کلاله: مردم ایران، برای ادامه راه سردار سلیمانی مصمم تر شدند

امام جمعه اهل سنت کلاله گفت: دولت جنایتکار آمریکا با نشان دادن چهره واقعی و پلید خود فاجعه آفرید و مردم غیور ایران اسلامی را در راهی که در پیش گرفته مصمم تر کرد.

مولانا طه عبدالقدوس رودینی خطیب نماز جمعه اهل سنت شهرستان کلاله و مدرس حوزه علمیه احمدیه قره خوجه گالیکش ضمن تسلیت شهادت سردار اسلام حاج قاسم سلیمانی و محکوم کردن اقدام تروریستی آمریکا، اظهار کرد: بار دیگر دولت جنایتکار آمریکا با نشان دادن چهره واقعی و پلید خود فاجعه آفرید و مردم غیور ایران اسلامی را در راهی که در پیش گرفته مصمم تر کرد.

وی افزود: قطعاً شهادت سردار دل ها، سردار سرلشکر سپهبدحاج قاسم سلیمانی، چهره کریه آمریکا به عنوان دشمن اصلی ملت های آزاد اندیش را پیش از پیش افشاء کرد.

مولانا عبدالقدوس ادامه داد: خاطرات مجاهدت ها و پایداری سردار به ملت ایران به عنوان برادر و فرمانده محبوبشان، هرگز از یادها محو نخواهد شد و هیچ مرگی جز شهادت در راه خدا برای این مجاهد خستگی ناپذیر قابل تصور نبود، که به آرزویش رسید.

خطیب نماز جمعه اهل سنت شهرستان کلاله تصریح کرد: امروز سردمداران دولت جنایتکار آمریکا مسرور از رسیدن به آرزوی دیرینه خود و به شهادت رساندن حاج قاسم هستند، اما غافل از آنکه بقول رهبر فقید انقلاب: شهادت هنر مردان خداست و شهادت زندگی جاوید است و هزاران جوان مومن و انقلابی این مرز و بوم حاج قاسم خواهند شد و عواقب این جنایت آشکار، متوجه عاملین آن خواهد بود.

وی اذعان داشت: اینجانب شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی را محضر مقام معظم رهبری، خانواده معظم شهدا و ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض می کنم و خواری و ذلت دشمنان این مرز و بوم را از درگاه خداوند متعال خواهانم.

مدیر مدرسه علوم دینی احمدیه گالیکش: قطره قطره خون سردار در رگ های جوانان ایران جاری است

حاج صفر آخوند قزاقی مدیر مدرسه علوم دینی احمدیه گالیکش اظهار کرد: بار دیگر تجاوز دولت جنایتکار آمریکا با نشان دادن چهره واقعی خود فاجعه آفرید و این بار مردم غیور ایران اسلامی را داغدار کرد.

وی افزود: قطعاً شهادت سردار دل ها، سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی، چهره ننگین آمریکا را به عنوان دشمن اصلی ملت های منطقه بیش از پیش افشا خواهد کرد.

آخوند قزاقی اذعان داشت: خاطرات مجاهدت های سردار برای ملت ایران به عنوان برادر و فرمانده محبوبشان، هرگز از یادها محو نخواهد شد و هیچ مرگی جز شهادت در راه خدا برای این مجاهد خستگی ناپذیر قابل تصور نبود.

مدیر مدرسه علوم دینی احمدیه گالیکش تصریح کرد: امروز سر دمداران دولت جنایتکار آمریکا مسرور از رسیدن به آرزوی دیرینه خود و شهادت رساندن حاج قاسم هستند، اما غافل از آنکه هر قطره از خون حاج قاسم، در رگهای هزاران جوان مومن و انقلابی این مرز و بوم خواهد جوشید و عواقب این جنایت آشکار، متوجه عاملین آن خواهد بود.

وی در پایان شهادت سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی را محضر مقام معظم رهبری، ملت شریف ایران تبریک و تسلیت عرض کرد و همنشینی آن سردار مجاهد را با مولایشان سید الشهدا (ع) از درگاه خداوند متعال خواستار شد.

امام جمعه اهل سنت کلاله: مجاهدت های سردار سلیمانی فراموش نمی شود

حاج محی الدین آخونداحمدی امام جمعه اهل سنت کلاله اظهار کرد: بی شک مجاهدت های ایشان و مبارزه با استکبار جهانی هرگز از خاطر مردم شهید پرور ایران نخواهد رفت.

وی شهادت سردار شجاع و سرافراز اسلام ، سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی را به پیشگاه مقام معظم رهبری و ملت سرافراز ایران اسلامی و خانواده معظم آن شهید جاوید تبریک و تسلیت گفت.مردم شهید پرور ایران نخواهد رفت.

مدیر حوزه علمیه اهل سنت فاروقیه شهرستان گالیکش: شهادت سردار سلیمانی ضایعه بزرگی برای کشور بود

مولوی محمدحسین گرگیج مدیر حوزه علمیه اهل سنت فاروقیه شهرستان گالیکش گفت: شهادت سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط جنگنده‌های آمریکایی مصیبت بزرگی برای کشور بود.

مولوی محمدحسین گرگیج با اشاره به شهادت سردار سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی توسط جنگنده‌های آمریکایی ضمن محکوم کردن آن، این مصیبت بزرگ را به مسئولین بلند پایه نظام و ملت شریف ایران تسلیت گفت.

وی ضمن محکومیت ترور سردار سلیمانی در سحرگاه جمعه اظهار داشت: خبر ناگواری که صبح امروز به ما رسید از دست دادن و شهادت سردار سلیمانی توسط جنگنده های امریکایی بود که این مسئله، ضایعه و مصیبت بزرگی برای کشور و ملت ایران می باشد. 

مدیر حوزه علمیه اهل سنت فاروقیه شهرستان گالیکش ضمن اظهار همدردی با مسئولین کشوری و بازماندگان افزود: این مصیبت بزرگ را به مسئولان ارشد نظام، خانواده آن مرحوم، دوستان و یاران ایشان و علی الخصوص به ملت عزیز ایران تسلیت عرض می کنم و از خداوند متعال خواستاریم این ضایعه را بر ما آسان گرداند و به ما نعم البدل عنایت فرماید.

یزی را در جهان توسعه داد

آخوند عبدالغفور چرکزی مسئول نمایندگی سازمان تبلیغات اسلامی شهر اینچه برون گنبدکاووس اظهار کرد: سردار  سلیمانی سردار رشید اسلام در متلاشی کردن داعش و از بین بردن تفرقه و اختلاف بین مسلمانان جهان نقش بسزایی داشته و عامل بسیار مهم وحدت  بین مسلمانان شیعه و سنی جهان بود.

وی با اشاره به شهادت مظلومانه سردار سلیمانی افزود: همه مسلمانان و  مردم مظلوم و مستضعف جهان از شهادت مظلومانه این سردار اندوهگین و عزادار هستند اما شهادت برای سردار افتخار و آرزویی بود که به رسید.

مسئول نمایندگی سازمان تبلیغات اسلامی شهر اینچه برون گنبدکاووس با بیان اینکه آمریکا با ترور سردار  سلیمانی بزرگترین اشتباه را در تاریخ به ثبت رساند ادامه داد: به زودی آمریکا از عمل ناشایست و جنایتکارانه خود پشیمان خواهد شد و این را بداند که همه مستضعفین جهان در برابر این عمل جنایتکارانه ساکت نخواهند بود.

وی در توصیف شخصیت سردار سلیمانی خاطر نشان کرد: سردار شهید سلیمانی مبارز خستگی ناپذیر، طرفدار مستضعفان و مظلومان جهان و مبارز جدی در برابر ظلم و ستم بود و در این مدت توانست استکبار ستیزی را در جهان گسترش دهد.

امام جمعه اهل سنت گنبد کاووس: سردار سلیمانی خود را وقف قرآن و اسلام کرد

آخوند عبدالباسط نوریزاد در گفتگویی اظهار کرد: سردار سلیمانی وفادار به نظام جمهوری اسلامی و آرمان های امام خمینی (ره) و رهبر معظم انقلاب بود.

وی افزود: وی دلسوز و حامی مستضعفان و مظلومان جهان به ویژه مسلمانان بود و برای آزادی آنها بسیار تلاش کرد.

امام جمعه اهل سنت گنبدکاووس با اشاره به شهادت مظلومانه سردار سلیمانی توسط آمریکا ادامه داد: آمریکا تصور می کند با شهادت سردار سلیمانی می تواند در منطقه نفوذ کرده و به کشور ایران تجاوز کند.

وی خاطر نشان کرد: سربازان امام زمان (عج)، بسیجیان و سپاهیان این اشتباه بزرگ آمریکا را بی جواب نخواهند گذاشت و انتقام سردار مبارز را از جنایتکاران می گیرند.

آخوند نوریزاد با محکوم کردن جنایت آمریکا در ترور سردار سلیمانی گفت: ما علما و مردم اهل سنت کشور به ویژه استان گلستان و گنبدکاووس این عمل جنایتکارانه را به شدت محکوم کرده و از مجامع بین المللی می خواهیم که به این جنایت رسیدگی کنند.

وی با بیان اینکه راه سردار سلیمانی راه امام حسین (ع) بود افزود: سردار سلیمانی پیرو امام حسین (ع) بود و راه ایشان را ادامه داد و ما هم اعلام می کنیم مسیر و راه سردار اسلام هیچگاه از بین نمی رود.

انتهای پیام/

نظرات

متاسفانه نظری هنوز درباره این مطلب منتشر نشده

ثبت دیدگاه

خانه شهرستان گلستان اخبار