درخواستی که از نماینده شرق گلستان و فرماندارن شد:

فیلم/ مردم روستای من با مشکل شدید بی آبی دست و پنجه نرم می کنند!

1403-05-04 07:05:24
0
157
فیلم/ مردم روستای من با مشکل شدید بی آبی دست و پنجه نرم می کنند!
<p style="text-align: justify;"><span style="font-family: tahoma,arial,helvetica,sans-serif;"><strong><span style="font-size: 8pt;">یکی از اهالی روستای قره خوجه شهرستان گالیکش از استمرار مشکلات اب شرب روستای خود و روستاهای همجوار از توابع شهرستان گالیکش گفت.</span></strong></span></p>

 به گزارش کلاله خبر، یکی از موضوعاتی که هر ساله مردم برخی از روستاهای شهرستان گالیکش با آن دست و پنجه نرم می کنند، قطعی متعدد آب شرب آنها از ساعات شروع روز تا پایان آن است.

در این خصوص در گذشته نیز مطلبی در این سایت با عنوان " روستای قراول حاجی تاجی،از کلاله مانده و از گالیکش رانده شد!؟+ سند" منتشر شد که در وهله اول اقداماتی از سوی فرماندارن شهرستان های کلاله و گالیکش و به دنبال آن بخشداری ها و دهیاری ها انجام گرفت که تاکنون این نشست ها و بررسی ها خروجی آن انچه که باب میل روستاییان است، نبوده و نیازمند رایزنی ها و اندیشیدن تمهیدات دیگر است.

مشکلات آبی روستاییان به حدی رسیده است که این روستاییان با ارسال درخواست ها و یا انتشار کلیپ هایی در قالب درخواست، از نماینده شرق گلستان و فرماندارن خواهان بررسی مشکل و مرتفع کردن آن هستند.

این مشکل تنها با این شرط قابل حل است که شهرام غراوی نماینده شرق گلستان، فرماندارن، بخشدارن و دهیارن روستاهای یاد شده، دست در دست هم دهند و برای مرتفع کردن مشکلات، پیگیری های لازم را انجام دهند.

علاوه بر موارد یاد شده شایان ذکر است که وجود چاه های غیر مجاز در سطح شهرستان ها و در پی آن برداشت بیش از حد در زمان شالی کاری از این چاه ها، یکی از عوامل کاهش سطح آب چاه شرب روستاییان می شود.

نظرات

متاسفانه نظری هنوز درباره این مطلب منتشر نشده

ثبت دیدگاه

خانه شهرستان گلستان اخبار