پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

خانم فرحناز عبداله زاده ازطرف اتحادیه جهانی زنان مسلمان فاجعه منا را تسلیت گفت.

 

 

 

به گزارش کلاله خبر، متن این تسلیت به شرح ذیل است:

خانم فرحناز عبداله زاده بانوی اهل سنت استان گلستان  از شهرستان کلاله از طرف اتحادیه جهانی زنان مسلمان فاجعه جان باختن حجاج بیت ‌الله‌ الحرام  را به  مسلمین جهان تسلیت گفته و بیان داشت: این حادثه به عنوان دردی عمیق در ذهن و روح ملت به یاد خواهد ماند، گرچه همه این عزیزان و بزرگان در نزدَ خداوند و ملت ایران از جایگاه والایی برخوردار هستند و در جوار قرب الهی آرمیده‌اند و وظیفه داریم یاد و نام آنها را زنده نگه داریم.

لیکن در میان همه، باید یادی هم داشته باشیم از خانم مرجان نازقلیچی، فرماندار شهرستان بندر ترکمن در استان گلستان که به ‌عنوان معینه حجاج عازم این سفر معنوی شد و در این راه به حق‌تعالی پیوست، بانویی که با وجود شرایط سخت اجتماعی با قبول مسئولیت اجرائی با شجاعت و درایت پا به عرصه کار و تلاش و مدیریت در منطقه‌ای محروم یعنی ترکمن صحرا نهاد و با صبر و درایت و بردباری و اخلاق نیکو و مردم‌داری کم‌نظیر به امور اجرائی، سیاسی و اجتماعی این خطه از کشور پرداخت.

 اتحادیه جهانی زنان مسلمان ضمن قدرشناسی نسبت به زحمات این بانوی فداکار یاد و خاطره او را گرامی  داشته واین فاجعه  تاسف باررا تسلیت عرض می نماید.

خانم فرحناز عبداله زاده با ذكر خاطره‌اي از مرحومه نازقليچي گفت: «خانم مرجان نازقليچي بانويي توانا، با تجربه، فعال و علاقه‌مند به خدمت بودند ویکی از خاطرات  به یادماندنی بنده لحظه ای است  که با همدیگر به عنوان مهمانان کنفرانس بین المللی وحدت اسلامی به دیدار مقام معظم رهبری رفتیم.

در دیدار با مقام معظم رهبری

وی ادامه داد: همچنین در جلسات مشترکی که در اتحادیه جهانی زنان مسلمان داشتیم  شرکت کردیم و اخلاص و خدمت را در این شیر زن مسلمان مشاهده کردم.

در اتحادیه جهانی زنان مسلمان

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید