پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرماندار کلاله گفت: در هشت ماه گذشته از سال ۹۹، تعداد ۱۶۰ مورد طلاق در کلاله ثبت شده است که نسبت به سال گذشته و در همین مدت، کاهش ۱۰/۶ درصدی (۱۷۹ مورد هشت ماهه پارسال) داشته است. 

به گزارش کلاله خبر، محمد ابراهیمی فرماندار و رئیس شورای هماهنگی ثبت وقایع حیاتی با بیان اینکه ۹۷ درصد جمعیت بالای ۱۵ سال در شهرستان کلاله برای تهیه کارت هوشمند ملی اقدام کرده اند؛ گفت: با توجه به ضرورت داشتن کارت هوشمند ملی در دریافت خدمات،  افراد باقی مانده که هنوز اقدامی برای دریافت کارت هوشمند ملی نداده اند؛ اقدام لازم را انجام دهند.

وی در ادامه اشاره ای به آمار وقایع حیاتی طی هشت ماه گذشته سال جاری در شهرستان کرد و گفت: ثبت ۹۰۰ ازدواج با کاهش ۴/۱ درصدی( هشت ماه پارسال ۹۳۸ ازدواج)، ثبت ۱۶۰ مورد طلاق با کاهش ۱۰/۶ درصدی (۱۷۹ مورد هشت ماهه پارسال)، ثبت ۱۷۱۹ تولد با کاهش ۸ درصد(۱۸۶۹ میلاد هشت ماه پارسال)، از جمله وقایع حیاتی هشت ماه گذشته سال ۹۹ در این شهرستان بود.

رئیس کارگروه ثبت وقایع حیاتی کلاله گفت: خوشبختانه در موضوع ازدواج، شهرستان کلاله در استان در جایگاه برتری قرار دارد و در موضوع طلاق کمترین میزان را در استان دارا هستیم.

نجاتی فر رئیس اداره ثبت احوال شهرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: از ۱۷۱۹ تولد طی هشت ماه امسال ۸۶۸ مرد و ۸۵۱ دختر بوده است.

نجاتی فر اعلام کرد: در هشت ماه سال جاری آمار فوت با ۲۶/۱ درصد افزایش به ۴۴۵ نفر رسید. (۲۴۶ مرد و ۱۹۹ زن)

وی گفت: در هشت ماه مشابه سال گذشته آمار فوتیها ۳۵۳ نفر به ثبت رسید.

انتهای پیام/