پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرمانده سپاه کلاله گفت: ولایت مداری، دعاها و نیایش های رزمندگان در دفاع مقدس، نوعی تمرین دین خدا بود.

سرهنگ محمود بیات کوهسار در نشست با اصحاب رسانه که به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار شد؛ گفت: دفاع مقدس امسال با سال های دیگر از این نظر که به ۴۰ سالگی و بلوغ رسیده است؛ فرق دارد.

وی با تاکید بر لزوم برجسته سازی هفته دفاع، گفت: حال حاضر ما با دوران دفاع مقدس شباهت های دارد و آنهم از این لحاظ است که برخی درصدد هستند که مانند امام، با سوق دادن افکار عمومی به سوی اهداف خود، رهبری را مجبور به نوشیدن جام زهر کنند.

فرمانده سپاه کلاله با بیان اینکه برخی از اتفاقات دوران دفاع مقدس در حال زنده شدن است؛ گفت: آنجا ملت ایران و رزمندگان با دست خالی به جنگ با دشمنان رفتند؛ ولی امروز توانایی دفاع از خود در هر نقطه ای که لازم باشد را داریم.

وی گفت: ولایت مداری، دعاها و نیایش های رزمندگان در دفاع مقدس، نوعی تمرین دین خدا بود.

سرهنگ بیات کوهسار تصریح کرد: برخی درصدد تحریف مبانی دینی و اسلامی دفاع مقدس هستند که می توان با زنده نگه داشتن یاد شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان این مبانی را زنده نگه داشت.

وی در پایان گفت: در هفته دفاع مقدس ۱۴۰ برنامه در شهرستان کلاله برگزار می شود که رژه خودرویی، دیدار و تجلیل از خانواده شهدا، ایثارگران و آزادگان، غبارروبی گلزار شهدا و برپایی نمایشگاه فرهنگی و رزمی از مهمترین برنامه های این هفته است.

انتهای پیام/