پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرماندار کلاله گفت: بر اساس گزارش های دریافتی، طی ۵ ماهه گذشته نیرو انتظامی در شهرستان توانسته است ۲۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۲۰ لیتر متادون و ۱۵۷۰ عدد قرص را کشف و با دستگیری ۸۹ نفر خرده فروش و ۹۹ معتاد؛ ۱۲۴ پرونده مواد مخدر تشکیل و به حوزه قضایی ارسال کند.

به گزارش کلاله خبر، محمد ابراهیمی تودرواری در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با بیان اینکه مصرف مواد مخدر هیچ تاثیری در درمان کووید ۱۹ ندارد؛ گفت: رسانه ها باید بیشتر به موضوع بپردازند تا کسی به امید پیشگیری و درمان به مصرف مواد مخدر گرایش پیدا نکند؛ چرا که در "پسا کرونا" آسیب ها بیشتر می شود.

وی در ادامه اشاره ای به تلاش ها ی انجام شده در عرصه کشفیات کرد و گفت: بر اساس گزارش های دریافتی، طی ۵ ماهه گذشته نیرو انتظامی در شهرستان توانسته است ۲۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر، ۲۰ لیتر متادون و ۱۵۷۰ عدد قرص را کشف و با دستگیری ۸۹ نفر خرده فروش و ۹۹ معتاد؛ ۱۲۴ پرونده مواد مخدر تشکیل و به حوزه قضایی ارسال کند.

ابراهیمی با تشکر از تلاش های نیروی انتظامی از اجرای "۴۱ مورد طرح ارتقای امنیت اجتماعی و کنترل محورهای مواصلاتی" هم خبر داد و در ادامه اظهار داشت:اعتقاد دارم باید تلاش های پیشگیرانه بیشتر شود و "سمن" ها را فعال تر کنیم.

بیری رییس بهزیستی کلاله گفت: دو کمپ ترک اعتیاد کلاله از اسفند ماه به جهت بیماری کرونا تعطیل شده و فعالیتی ندارد.

وی افزود:هم اکنون ۳ مرکز ترک اعتیاد بخش خصوصی و یک مرکز دولتی با توزیع دارو به درمان معتادین می پردازد.

در ادامه نماینده گروه معتادین گمنام،رییس شبکه بهداشت، دانشگاه ازاد، فرهنگ و ارشاد، فنی و حرفه ای به بیان نکته نظرات خود پرداختند.

انتهای پیام/