پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

دکتر بابک عرب گفت: افزایش 35 درصدی تعداد بیماران بستری شده در بیمارستان کلاله حاکی از روزهای سخت ما در روزهای آینده است.

به گزارش کلاله خبر، رئیس بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) صبح امروز در گفتگو با خبرنگار ما، گفت: متأسفانه بی خیالی برخی در عدم رعایت فاصله گذاری اجتماعی؛ همچنین دستورالعمل های بهداشت فردی با حضور در اجتماعات بدون ماسک موجبات نگرانی جدی کادر بهداشتی درمانی را فراهم کرده است.

وی در ادامه با اعلام افزایش بیش از "35 درصدی" تعداد بستری افراد مبتلا به کرونا در بیمارستان حضرت رسول اکرم (ص) کلاله گفت: نشانه های دُچارشدگان به کووید 19 در منطقه طی چند روز اخیر، شرایط را در روزهای آینده برای ما مناسب تفسیر نمی کند؛ لذا از عموم مردم خواهش می کنیم در مراودات اجتماعی حتماً از ماسک استفاده کنند؛ چرا کرونا در کمین نشسته است.

دکتر بابک عرب که علاوه بر مسئولیت بیمارستان رسول اکرم (ص) کلاله، رئیس بیمارستان شهدای گنبدکاووس نیز می باشد؛ گفت: به نظر می رسد افزایش آمار بیماران کووید 19 در منطقه ناشی از سفرهای تعطیلات عید فطر باشد که باید منتظر اثر مسافرت های تعطیلات اخیر هم باشیم.

وی افزود: سفر های غیر ضروری همچنان یکی از دلایل قطع نشدن زنجیره اپیدمی کرونا است؛ مردم شرایط را عادی؛ تلقی نکنند.

گفتنی است؛ تا چند روز پیش، آمار بیماران بستری ناشی از کرونا در بیمارستان کلاله به زیر ده نفر رسیده بود؛ اما امروز این تعداد افزایش داشت.

Korona

انتهای پیام/