پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

سرهنگ محمود بیات گفت: پنجمین مرحله رزمایش کمک مومنانه امروز در مصلای امیرالمؤمنین (ع) با تهیه و توزیع 700 بسته معیشتی در بین نیازمندان کلاله انجام شد.

به گزارش کلاله خبر، فرمانده سپاه و دبیر ستاد کمک مؤمنانه در شهرستان کلاله در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: امروز با توزیع 700 بسته معیشتی بین نیازمندان شهرستان تعداد بسته های توزیعی بین آسیب دیدگان از ویروس منحوس کرونا و نیازمندان، به بیش از 5000 بسته رسید.

بیات کوهسار گفت: ستاد شهرستانی کمک مؤمنانه کلاله، علاوه بر این یکصد میلیون تومان وجه نقد و حدود ده هزار پرس غذای گرم نیز در بین نیازمندان توزیع کرده است.

دبیر ستاد کمک مؤمنانه تصریح کرد: کمک ها به جامعه هدف همچنان ادامه دارد.

حجت الاسلام والمسلمین کشیری امام جمعه و عضو ستاد کمک مؤمنانه شهرستان هم با قدردانی از مردم در مشارکت کمک به نیازمندان گفت: مردم ما خوب درخشیدند و پیشتاز کمک به نیازمندان در دوران گرفتاری ناشی از کرونا شدند.

وی با بهره گیری از آیات و روایات گفت: انفاق و بخشش به مردم نیازمند جامعه در قرآن و آموزه های دینی ما بسیار تأکید شده است.

امام جمعه کلاله گفت: تا کنون در شهرستان کلاله بیش از 700 میلیون تومان کمک جمع آوری شده که در قالب سبد معیشتی و همچنین کمک نقدی به دست نیازمندان رسیده و تداوم هم خواهد داشت.

امام جمعه کلاله از خیرین و توانمندان مالی جامعه خواست همچنان در کمک به نیازمندان سخاوت داشته باشند.

آخوند محمد امین صفری امام جمعه شهر فراغی کلاله نیز گفت: مردم در شهرستان کلاله نوعدوستی را درعمل نشان دادند.

وی نیز از آیات و روایات بهره برد و تأکید کرد: مردم و خیرین ما بدون توجه به مذهب، قوم و قبیله کمک های خود را به تهیدستان می بخشند؛ که به یقین خداوند به زندگی آنها خیر و برکت عطا می کند.