پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

کاندیدای اهل سنت حوزه شرق گلستان از حضور باشکوه مردم این حوزه در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد.

به گزارش کلاله خبر، عبدی باشقره با صدور پيامي از حضور حماسي مردم شريف شهرستان های مینودشت،گالیکش،کلاله و مراوه تپه تشكر و قدردانی کرد.
متن پيام بدين شرح است؛
حضور چشمگیر مردم ولایی و هميشه در صحنه شهرستانهای مینودشت،گالیکش،کلاله و مراوه تپه در انتخابات يازدهمين دوره مجلس شوراي اسلامي، شکوه جاودانه‌ای را آفرید و برگ زرین دیگری بر افتخارات این سرزمین افزود.
گام‌های استوار و مشارکت پرشور مردان و زنان در جشن ملی انتخابات، که با درک صحیح شرایط حساس فعلی، در پاسخ به ندای رهبر معظم انقلاب، همراه با دیگر ایرانیان سلحشور، در پای صندوق‌های رای حاضر شدند و حماسه‌ای به یادماندنی رقم زدند سربلندی کشور عزیزمان را قوت بخشید و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی را مایوس‌تر ساخت.

اينجانب از حضور حماسي همه مردم غیور و شهروندان شريف و نیز از زحمات خالصانه تمامی دست‌اندرکاران برگزاری انتخابات در این حوزه انتخابیه، اعم از نیروهای اجرایی، نظارتی، بازرسي، قضایی، امنیتی و انتظامی، همچنین از اصحاب رسانه‌ به لحاظ اطلاع‌رسانی شایسته درخصوص روند انتخابات، صمیمانه تشكر و قدرداني می‌ نمایم.
همچنین تبریک عرض می نمایم خدمت آقای دکتر رضا آریان پور بعنوان منتخب نماینده یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه شرق گلستان و برای ایشان از ایزد منان توفیق خدمت روز افزون به مردم شریف و نظام مقدس جمهوری اسلامی را آرزومندم.
عبدی باشقره ( کاندیدای یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی حوزه شرق گلستان)
انتهای پیام/