پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرمانده قرارگاه شمال شرق و ارشد نظامی نزاجا گفت: سردار سلیمانی جبهه مقاومت را در مقابل دشمنان بوجود آوردکه این عاملی بر حضور 25 میلیون نفر در تشییع پیکر وی شد.

به گزارش کلاله خبر، امیر رضا آذریان فرمانده قرارگاه شمال شرق و ارشد نظامی نزاجا در جمع مردم کلاله در یوم الله 22 بهمن با بیان اینکه سردار سلیمانی جبهه مقاومت را در مقابل دشمنان بوجود آوردکه این عاملی بر حضور 25 میلیون نفر در تشییع پیکر وی شد؛ گفت: سردار سلیمانی بنده مخلص خدا و سرباز ولایت و خدمتگزار ملت بود.

امیرآذریان در ادامه اظهار داشت: در بهمن 57 ارتش در کنار مردم قرار گرفت ،بطوری که رژیم شاه فکرش را هم نمی کرد اینگونه شود.

امیر ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: 22 بهمن تجلی اراده مردمی بود که با رهبری مدبرانه امام خمینی(ره) وارد صحنه شدند و به لطف خدا پیروزی را رقم زدند.

امیر ارشد نزاجا گفت: تمامی توطئه های دشمنان پس از انقلاب (حرکت های تجزیه طلبانه، ضدانقلاب در ترکمن صحرا، کردستان، کودتای نوژه، جنگ هشت ساله دفاع مقدس و امروز توطئه های اقتصادی فرهنگی اجنماعی و غیره دشمن) با حضور مردم و رهبری های امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری منجر به شکست شده است.

وی تصریح کرد: ما در کنار ملت فهیم, قدر شناش و همیشه در صحنه در گام دوم انقلاب، با تمام همت و غیرت خود شعار "ما می توانیم" را برای قوی شدن در همه زمینه ها، همانند گذشته در تقویت بنیه نظامی و اقتصادی به کار خواهیم بست و یقین داریم که پیروزی از آن ما خواهد بود.

امیر آذریان گفت: یقین داریم امروز در یوم الله 22 بهمن این حضور گسترده و با شکوه مردم به عشق رهبری و در جهت استمرار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی می باشد که برای آن خونهای فراوانی داده شده است.

فرمانده قرارگاه شمال شرق کشور و ارشد نراجا در پایان گفت: انشاءالله با حضور در انتخابات دوم اسفند، یکبار دیگر پیروی از ولی امر مسلمین را به دنیا نشان خواهیم داد که ما مردم ایران در مسیر ترسیم شده از سوی رهبری، شهدا و سردار سلیمانی ها همچنان پایدار و استوار هستیم.

انتهای پیام/