پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

امام جمعه کلاله گفت: به نمایندگانی که امضای خود را در قبال گرفتن امتیاز پس می گیرند و معامله گر هستند؛ رای ندهید.

به گزارش کلاله خبر، حجت الاسلام رضا کشیری در خطبه های این هفته نماز جمعه کلاله با خطاب قرار دادن جوانان اظهار داشت: قبل از انقلاب، ما با مشکلات عدیده ای دست و پنجه نرم کردیم؛ اما پس از آن در حوزه های مختلف پیشرفت هایی داشته ایم که قابل قیاس با قبل از انقلاب نیست.
وی با اشاره با پیشرفت های شگرف جمهوری اسلامی ایران در ۱۹ شاخص، افزود: جمهوری اسلامی ایران در جایگاه شانزدهم علمی جهان و از نظر شتاب پیشرفت علمی، در جایگاه نخست جهان قرار دارد.
وی با پرداختن به قدرت نظامی ایران گفت: ایران سیزدهمین قدرت نظامی دنیا است که دشمنی همچون آمریکا را به زانو درآورد؛ تا جایی که این قدرت و تخصص نظامی ایران باعث تولید پهپاد های رادارگریز شده است.
امام جمعه کلاله تاکید کرد: ملت ایران بخصوص جوانان نشان داده اند که ایران می تواند در زمینه اقتصادی نیز پیشرفت کند؛ اما برخی نمی خواهند و در این زمینه اقدامی انجام نمی دهند.
وی تصریح کرد: برخی کاندیداهای ریاست جمهوری با ادعای مرتفع کردن مشکلات اقتصادی کشور به میدان آمدند؛ نه تنها مشکلات اقتصادی مرتفع نشد؛ بلکه شاهد کاهش رشد اقتصادی نیز بودیم.
امام جمعه کلاله گفت: باید اقتصاد کشور در دست افرادی باشد که دست پاک باشند؛ نه اینکه در دست کسانی باشد که از سه هزار گوسفند وارداتی، ۳۰۰ راس آن ناپدید شود.
کشیری با بیان اینکه انتخابات برای کشور ایران مهم و سرنوشت ساز است؛ افزود: هر کسی سرنوشت کشور برایش مهم است باید پای صندوق های رای حاضر شود.
وی تاکید کرد: باید بحث های قومیتی را در انتخابات کنار گذاشت و افراد اصلح را به مجلس فرستاد؛ چرا که مجلس خوب و انقلابی می تواند کشور را بسازد.
امام جمعه کلاله با پرداختن به پشت پرده بازی های سیاسی برخی از نمایندگان مجلس، گفت: ما نماینده معامله گری که برای پس گرفتن امضای استیضاح خود امتیاز دریافت می کند؛ نمی خواهیم .