پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرماندار کلاله گفت: در دهه فجر امسال، ۱۰۶ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار بیش از ۳۶ میلیارد تومان در کلاله افتتاح یا کلنگ زنی می شود.

به گزارش کلاله خبر، علی اصغر بیانی در نشست با اصحاب رسانه شهرستان کلاله اظهار داشت: با وجود تحریم های ظالمانه دشمنان بر علیه جمهوری اسلامی ایران، پیشرفت و آبادانی کشور در حال انجام است.
وی افزود: در دهه فجر امسال، ۱۰۶ پروژه عمرانی و اقتصادی با اعتبار ۳۶ میلیارد ۲۴۷ میلیون تومان در کلاله افتتاح یا کلنگ زنی می شود.
فرماندار کلاله یادآور شد: از تعداد۱۰۶ پروژه یاد شده؛ ۸۴ پروژه عمرانی، با اعتباری بالغ بر ۳۰ میلیارد و ۹۸۰ میلیون تومان می باشد.
بیانی ادامه داد: از این ۸۴ پروژه عمرانی، ۵۳ پروژه افتتاحیه و ۳۱ پروژه کلنگ زنی می باشد که اعتبارات پروژه های افتتاحیه ۱۸ میلیارد و ۸۸۰ میلیون تومان و اعتبارات پروژه های در دست کلنگ زنی این شهرستان ۱۲ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان می باشد.
وی اشاره ای به پروژه های اقتصادی شهرستان داشت و گفت: از این میان ۲۲ پروژه شهرستان با اعتبار ۵ میلیارد و ۲۶۷ میلیون تومان اقتصادی می باشد که به بهره برداری می رسد.
فرماندار کلاله گفت: از قبل پروژه های اقتصادی، ۶۱ نفر بصورت مستقیم مشغول به کار می شوند.
وی به پروژه های شاخص شهرستان پرداخت و افزود: اجرای شبکه توزیع آب شرب سایت جدید حاجی بیک با اعتبار ۲ میلیارد و ۶۱۹ میلیون تومان، شبکه انتقال خط انتقال آب شرب گچی سو و دهستان تمران با ۷ روستا، طرح هادی روستای یکه قوز با ۱ میلیارد تومان، بهره برداری از گلخانه سیفیجات با اعتبار ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان و افتتاح متمرکز ۱۶۵ خانه مسکونی روستایی از محل اعتبارات سیل، از جمله پروژه های شاخص شهرستان کلاله می باشد.