پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرماندار کلاله گفت: برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در کلاله، تعداد ۷۲ شعبه اخذ رای در شهرستان درنظر گرفته شد.

به گزارش کلاله خبر، علی اصغر بیانی در نشست با اعضاء هیات اجرایی و نظارت کلاله به انتخابات مردمی در جمهوری اسلامی اشاره کرد و گفت: کلیه امور اجرایی و نظارتی انتخابات توسط معتمدین مردم انجام می شود؛ لذا مردم علاوه بر تعیین نماینده مجلس، اجرا و نظارت انتخابات را هم بر عهده دارند.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان اظهار داشت:مجریان و برگزار کنندگان انتخابات، باید اجرای کامل و دقیق قوانین را مدنظر قرار دهند و بستر لازم را برای حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو فراهم کنند.

ناصر باقری رئیس هیات نظارت شهرستان هم ضمن تاکید بر اصل بی طرفی عوامل برگزاری انتخابات، گفت: تمامی تحرکات کاندیداها رصد و مورد ارزیابی قرار می گیرد.

وی افزود: کلیه جوانب امر نظارت بدون پذیرش هیچ سفارش و تهدیدی انجام خواهد شد و مر قانون در دستور کار هیات نظارت قرار دارد.

گفتنی است؛ در ادامه هر یک از اعضا در خصوص تعداد و محل استقرار شعب ثبت نام و اخذ رای نقطه نظرات خود را اعلام کردند و در نهایت تعداد ۷۲ شعبه مورد تصویب قرار گرفت.

72shobeh72shobeh