پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرمانده نیروی انتظامی کلاله گفت: دو کلاهبردار اینترنتی که مبلغ بیش از 57 میلیون تومان کلاهبرداری کرده بودند؛ دستگیر شدند.

سید خلیل هاشمی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: دو کلاهبردار اینترنتی که مبلغ 57 میلیون 700 هزار تومان از حساب شهروندان برداشت کرده بودند؛ توسط پلیس فتای شهرستان کلاله شناسایی و دستگیر شدند.

شهروندان فریب پیامک های کمک معیشتی را نخورند

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کلاله با اشاره به ارسال پیامک های مختلف مبنی بر حذف یارانه، اعتراض به عدم دریافت کمک معیشتی و حدف آن از سوی شماره های نامعتبر، افزود: مردم فریب این پیامک ها را نخورند؛ چرا که نهادهای ذیربط پیامک های لازم را بدون شماره و با نام آن نهاد برای شهروندان جهت اقدام ارسال می کنند؛ نه با شماره عادی اپراتورها.

وی در این راستا اضافه کرد: برای اعتراض مبنی بر عدم دریافت کمک معیشتی، از شهروندان تنها شماره کارت سرپرست خانوار درخواست می شود و شهروندان نباید رمز دوم، شماره CC2  و دیگر اطلاعات کارت خود وارد کنند.

سرهنگ هاشمی یادآور شد: با فریب خوردن شهروندان و وراد کردن اطلاعات کارت بانکی در درگاه های جعلی و غیره؛ تعداد پرونده های کاهبرداری اینترنتی در شهرستان در حال افزایش است.