پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرماندار کلاله گفت: دشمن به سبک ها و روش های جدید به دنبال براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران است؛ بنابراین باید قبل از دشمن برنامه ریزی دفاعی داشته باشیم.

به گزارش کلاله خبر علی اصغر بیانی در مراسم صبحگاه مشترک که به مناسبت هفته پدافند غیر عامل در نیروی انتظامی شهرستان کلاله برگزار شد؛ گفت: سبک دشمن برای به استعمار کشیدن کشورها تغییر کرده و دشمنان در طی این چهل سال با ترفندهای مختلف هجمه های مختلفی را بر کشور وارد کردند.

وی افزود: پدافند غیر عامل یعنی قبل از دشمن برنامه ریزی کردن و خواندن دست آن، در این راستا ما باید با پیش بینی آینده از تبعات احتمالی جلوگیری کنیم و مسلما جلوگیری از این تبعات نیز مستلزم آموزش است.
فرماندار کلاله تصریح کرد: خوشبختانه با همه تحریم ها و توطئه های دشمنان این انقلاب و نظام، پیشرفت شگرفی در زمینه دفاعی داشتیم؛ تا جایی که موجب هراس دشمنان شده است.
بیانی تاکید کرد: آمریکا دشمن قسم خورده ملت ایران است؛ چرا که منافع خود را در ایران از دست داد و ما سربازان رهبری باید با پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری مانع تحقق توطئه و دسیسه های دشمن شویم.
فرمانده نیروی انتظامی کلاله: اقتصاد مقاومتی راهکار مقابله با جنگ اقتصادی است
سید خلیل هاشمی نیز اظهار داشت: در پدافند غیر عامل یکسری وظایف را مردم بر عهده دارند و یکسری وظایف را مسئولین که هر یک در راستای وظایف خود، اقدامات لازم را برای حفظ جان خانواده خود انجام می دهند.
وی افزود: امروز ما فقط جنگ نظامی روبرو نیستیم و علاوه بر جنگ سخت، جنگ نرم نیز یکی از توطئه های دشمن بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران است.
فرمانده نیروی انتظامی کلاله با بیان اینکه هر جنگی نیازمند پدافند است؛ مردم و مسئولین باید در جنگ اقتصادی،اقتصاد مقاومتی را در پیش گیرند.