پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرماندار کلاله گفت: در نشستی که با دکتر فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی استان داشتیم، مقرر شد یک دستگاه امبولانس صفر کیلومتر با امکانات کامل پس از پلاک گذاری به شهرستان کلاله اختصاص یابد.

علی اصغر بیانی در گفتگو با خبرنگار ما گفت: در نشستی که با دکتر فاضل رییس دانشگاه علوم پزشکی استان داشتیم، مقرر شد یک دستگاه امبولانس صفر کیلومتر با امکانات کامل پس از پلاک گذاری به شهرستان کلاله اختصاص یابد.

وی تصریح کرد: با توجه به وظیفه سنگین فوریت های پزشکی در زمان بحران، تصادفات و اقدامات سریع و بموقع، اضافه شدن یک دستگاه امبولانس کمک‌قابل توجهی به حادثه دیدگان و شهروندان خواهد کرد.

بیانی در ادامه متذکر شد: ۳ دستگاه آمبولانس شهرستان هم بدلیل برخی مشکلات جهت تعمیر به استان ارسال شده بود که با پرداخت یک‌میلیارد ریال توسط دانشگاه علوم پزشکی، بزودی به بیمارستان تحویل داده خواهد شد.

وی همچنین خاطر نشان کرد: با کمک و همکاری دانشگاه و فرمانداری و پیگیری نماینده مردم شرق استان یک دستگاه سی تی اسکن با ارز ۴۲۰۰ تومان به مبلغ سیزده میلیارد و ‌۵۰۰ میلیون ریال به کلاله اختصاص یافت که طی بازدید تیم هسته ای از مکان نصب، راه اندازی خواهد شد.

فرماندار کلاله در ادامه گفت:با توجه به کمبود و  نیاز شهرستان به کادر پزشکی و پرستار، این مهم هم در نشست با دکتر فاضل مورد بررسی قرار گرفت که مقرر گردید پس از بازدید معاونت درمان دانشگاه از بیمارستان، این مشکل نیز حل گردد.