پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

سردار سرلشکر حسین سلامی؛ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت بازدید از روند پیشرفت احداث و بازسازی واحد های مسکونی آسیب دیده از سیل وارد گلستان شد.

به گزارش کلاله خبر به نقل از گلستان ما، سردار سرلشکر حسین سلامی؛ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جهت بازدید از روند پیشرفت احداث و بازسازی واحد های مسکونی آسیب دیده از سیل وارد گلستان شد.

golestanema2

بازدید سردار سلامی فرمانده کل سپاه از نحوه بازسازی مدرسه حضرت معصومه(س) آق قلا

golestanema2

golestanema2

تشکر مدیر مدرسه حضرت معصومه (س) آق قلا از سردار سلامی فرمانده کل سپاه بابت لایروبی و ‌مرمت و زیبا سازی این مدرسه در آستانه بازگشایی مدارس

برای تماشای فیلم اینجا کلیک کنید

حضور سردار سلامی فرمانده کل سپاه در روستای تازه آباد آق قلا جهت افتتاح و بهره برداری متمرکز ۲۸۶۰ واحد مسکونی تعمیری و احداثی در مناطق سیل زده کشور که از این تعداد واحد به تفکیک ۱۱۸۵ واحد مربوط به استان گلستان ، ۵۵۸ واحد مربوط به استان لرستان، ‌۶۶۵ واحد مربوط به استان خوزستان و ۴۵۲ واحد مربوط به سایر استانها می باشد.

golestanema2

golestanema2

سپاه در خدمت رسانی خط کش گذاری نداشته و ندارد و نگاهش انقلابی و ملی است

سردار معروفی فرمانده سپاه نینوا در این مراسم ضمن خوش آمد گویی به فرمانده سپاه پاسداران و اظهار کرد: دستور سردار سلامی بود که محرومترین و مستضعف ترین نقطه منطقه برای بازسازی و مرمت و نقطه ثقل فعالیت های جهادی انتخاب شود .

وی افزود: از این جهت تازه آباد به عنوان نقطه ای محروم و حضور قوم ترکمن ، سیستانی و بلوچ در جهت راهبرد تقریب مذاهب و خدمت بی منت انتخاب شد و بازسازی و ساخت منازل آسیب دیده را از این منطقه محروم شروع و امروز نیز با آیین افتتاح را، با حضور فرمانده سپاه پاسداران در این منطقه خواهیم داشت.

سردار معروفی اضافه کرذد: خدا را شاکریم که این توفیق را به ما داد تا برگ سبز دیگری در دفتر جهادگران جبهه حق به واسطه این خدمت بی منت رقم بخورد.

فرمانده سپاه نینوا خاطرنشان کرد: ما در این خدمت رسانی هیچ خط کش گذاری نداشته و نداریم و نگاهمان انقلابی و ملی است.

golestanema7

از سپاه چیزی جز خدمت و احترام به مردم شریف آق قلا ندیدم

آخوند میرزا علی؛ امام جمعه اهل سنت آق قلا در حاشیه مراسم افتتاح متمرکز واحد های مسکونی توسط سپاه گفت: به عنوان یک شهروند آق قلا چیزی جز خدمت و احترام به مردم شریف آق قلا از سوی سپاه ندیدم.

وی افزود: سیل مصیبت بزرگی بود اما نعمتی والا را بر ما نمایان کرد که وحدت و یکدلی نمونه اصلی آن بود در سیل شاهد خدمت شبانه روزی پاسداران سپاه بودم و به چشم دیدم بسیجیان در جنگ بر آب پیروز شدند.

آخوند میرزا علی اضافه کرد: مقام معظم رهبری از ابتدای سیل دستور اکید دادند و تمام نیروهای مسلح در کوتاه ترین زمان ممکن خود را به مناطق رساند و امروز پایان کار نیست و شک ندارم سپاهایان ما تا لحظه آخر مردم آسیب دیده از سیل را رها نمی کنند.

golestanema8

golestanema10

سخنرانی سردار سلامی در مراسم افتتاح و بهره برداری متمرکز ۲۸۶۰ واحد مسکونی تعمیری و احداثی در مناطق سیل زده کشور

golestanema9

بروزرسانی می شود...