پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرماندار کلاله از افتتاح و کلنگ زنی 129 پروژه عمرانی و اقتصادی در شهرستان کلاله طی هفته دولت خبر داد و گفت: برای این پروژه ها اعتباری بیش از ۵۳ میلیارد تومان درنظر گرفته شده است.

به گزارش کلاله خبر، علی اصغر بیانی در جلسه شورای اداری شهرستان گفت: ۱۲۹طرح و پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۳۴ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال طی هفته دولت در سطح این شهرستان افتتاح و کلنگ زنی می شوند.

فرماندار کلاله افزود: از مجموع این پروژه و طرح ها، ۱۱۶ پروژه افتتاحی و ۱۳ پروژه کلنگ زنی است.

بیانی در ادامه از کلنگ زنی و افتتاح ۸۴‌ پروژه عمرانی در شهرستان خبر داد و گفت: با اعتباری بالغ بر ۴۷۴ میلیارد ریال، ۷۱ پروژه در این حوزه افتتاح و ۱۳ پروژه نیز کلنگ زنی خواهد شد.

وی با بیان اینکه در هفته دولت ۴۵ طرح اقتصادی هم با اعتبار ۶۰ میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال افتتاح خواهد شد، تصریح کرد:

افتتاح این پروژه ها خروجی مناسبی را در حوزه اشتغال و توسعه شهرستان رقم می زند و برای ۱۷۰ نفر بستر اشتغال پایدار در شهرستان ایجاد می گردد.

فرماندار کلاله با اشاره به اینکه هفته دولت، فرصت مغتنمی برای معرفی خدمات دولت تدبیر و امید و نظام اسلامی به مردم است؛ افزود: همه مدیران دستگاه های اجرایی باید در این راستا همت مضاعفی داشته باشند.

وی با بیان اینکه یکی از سنجش کارامدی نظام اداری میزان رضایت مندی شهروندان است، گفت: لزوم تکریم ارباب رجوع و رسیدگی به مشکلات مردمی، از اولویت های مسئولین ادارات باشد.

فرماندار کلاله در پایان بر رعایت نظم و انظباط اداری، شرکت و حضور مسئولین در برنامه های فرهنگی و اجتماعی شهرستان از جمله نماز عبادی سیاسی جمعه تاکید کرد.