پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

حمیدی گفت: در شهرستان گرگان هیچگونه کمبود آرد وجود ندارد و نیاز است در توزیع آرد با ساماندهی بیشتر، با نانوایانی که آرد را آزاد می فروشند برخورد قانونی صورت گیرد.

به گزارش کلاله خبر، در جلسه ای که به ریاست " مهندس حمیدی"فرماندار شهرستان گرگان و اعضای کارگروه در فرمانداری برگزار شد فرماندار گرگان بر لزوم توجه و نظارت بیشتر از سوی اتحادیه خبازان تاکید کرد .

وی افزود: باید با اجرای طرح آمایش کیفیت و تنوع نان را بالا ببریم.

حمیدی گفت: در شهرستان گرگان هیچگونه کمبود آرد وجود ندارد و نیاز است در توزیع آرد با ساماندهی بیشتر، با نانوایانی که آرد را آزاد می فروشند برخورد قانونی صورت گیرد.

حمیدی اظهار داشت: در شهرستان گرگان با جمعیتی بالغ بر480000نفر نیاز است توجه ویژه ای به بازرسی از نانوایی ها در دستور کار کارگروه قرار گیرد و اتحادیه خبازان نیز به عنوانی متولی امر می بایست گزارشات بازرسی ها را در اختیار سازمان صنعت،معدن و تجارت به عنوان دبیر کارگروه جهت برنامه ریزی بهتر با فرمانداری قرار دهد.

وی رضایت مردم را مهمترین اصل در اجرای عادلانه توزیع آرد عنوان کرد و گفت: نیاز است با افزایش آرد بیشتر به نانوایانی که نان با کیفیت تر برای مردم تولید می کنند تشویق افزایش آرد صورت گیرد.

حمیدی با اشاره به افزایش تعطیلات در روزهای جمعه گفت: در روزهای تعطیل از جمله جمعه که مردم نیاز بیشتری به نان دارند باید برنامه ریزی مناسبت جهت چرخشی نمودن تعطیلات هفتگی نانوایی ها اقدام شود .


1562170161 img 2639 

وی در خصوص استقبال از آزاد پز شدن نانوایی ها گفت: یکی از راههای بالا بردن کیفیت نان آزاد پز شدن نانوایی هاست که در این جهت از نانوایی هایی که تمایل دارند، استقبال خواهد شد.

فرماندارمرکز استان تاکید کرد: فعالیت هرگونه نانوایی در شهرستان منوط به اخذ مجوز می باشد و با نانوایانی که بصورت غیر قانونی اقدام به تاسیس نانوایی می نمایند برخورد قانونی خواهد شد.

فرماندار گرگان در ادامه در خصوص افزایش نان گفت: هرگونه افزایش قیمت نان منوط به ابلاغیه از سوی کشور و به تبع آن استان می باشد و هرگونه فروش نان سنگک بصورت کیلویی و یا افزایش نان سرخود غیر قانونی بوده و مردم نیز می توانند جهت رسیدگی با شماره تماس ۱۲۴ تماس حاصل نمایند./گلستان ما