پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

اخبار مهم

فرماندار کلاله گفت: از سال 97 تاکنون برای 3078 نفر در شهرستان کلاله ایجاد اشتغال شد و برای سال 98 نیز متعهد به ایجاد زمینه شغل برای 1700 نفر هستیم.

 به گزارش کلاله خبر، علی اصغربیانی سرپرست فرمانداری کلاله در جلسه ستاد اشتغال شهرستان با بیان اینکه از سال 97 تاکنون برای بیش از 3 هزار نفر در کلاله اشتغال ایجاد شد؛ گفت: در راستای ایجاد اشتغال در کلاله، "353 پرونده " با اعتبار "بیست و یک میلیارد و 600 میلیون تومان" تشکیل و توسط بانک های عامل پرداخت گردید.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه تعهد اشتغال شهرستان در سال 97 "1510" نفر بود؛ با تلاش و همکاری کارگروه اشتغال و بانک های عامل، بیش از" 100 درصد" تعهد اشتغال شهرستان محقق شده است.

رئیس ستاد اشتغال کلاله در خصوص امار تسهیلات از محل اعتبارات توسعه روستایی و فراگیر نیز بیان کرد: کل سهمیه ابلاغی با مبلغ "بیست میلیارد و 600 میلیون تومان"، توسط بانک های عامل تایید و جذب شده است .

وی تعداد پرونده های پرداخت شده از محل اعتبارات مشاغل خانگی را 100 طرح اعلام کرد و گفت: تاکنون مبلغ "یک میلیارد تومان" از کل مبلغ "یک‌میلیارد 600 میلیون تومان" سهمیه مشاغل خانگی، توسط بانک‌های عامل پرداخت شده است.

فرماندار کلاله مهلت مراجعه متقاضیان به بانک ها را یک‌ماه اعلام کرد و افزود:"34 پرونده" دیگر در بخش مشاغل خانگی تشکیل و در دست اقدام بوده و" 26 پرونده " بدلیل عدم مراجعه فرد متقاضی و ضامن عودت داده شد.

فرماندار کلاله در ادامه خاطر نشان کرد:ستاد اشتغال و بانک های عامل در سال 97 در زمینه ایجاد و پرداخت تسهیلات اشتغال زایی خوب عمل کردند، انتظار می رود این روند در سال 98 هم تداوم داشته باشد.

وی در پایان گفت: تعهد اشتغال شهرستان در سال 98 ایجاد شغل برای "1700" نفر با مبلغ "یک میلیاد و 700 میلیون تومان" می باشد.

دیدگاه‌ها   

0 #1 طاهر 1398-03-28 10:38
خوب این آقایی که ادعا کرده اشتغال زایی انجام شد .
خوب چرا علنی نرکده تا خیلی هایی که بیکارن مدعی شوند.
کلاله چی براش پرفتن و چی براش فراهم کردن که اشتغال زایی بشه.
برای افرادی که وام از صنعت و معدن گرفتن کلان و مدعی اشتغال زایی هستن و باهاش معامله ماشین می کنن و می گن ما که گرفتیم و سرشون کلاه گذاشتیم.
بعد خیلی از دولت مرد ها دم از قانون و برابری و مساوات می زنن.
لعنت بر این افراد
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید