پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

اخبار مهم

فرماندار گرگان: با توجه به ظرفیت ها و فعالیت های گسترده سپاه، در جایگاه فرمانداری، یک بسیجی و سپاهی هستم و در بهره مندی از این ظرفیت ها به همکاری خود با سپاه ادامه می دهم.

به گزارش کلاله خبر، محمد حمیدی فـرماندارگرگان در نشست با فرمانده و معاونین ناحیه مقاومت بسیج سپاه گرگان اظهار داشت: امروز سپاه فعالیت های گسترده ای انجام می دهد و این مهم بهترین فرصت برای فرمانداری است تا با همکاری با این نهاد انقلابی از ظرفیت های آن برای پیشبرد اهداف و خدمات رسانی به مردم استفاده کند.

وی افزود: در شهرستان های مختلف با همدلی و صمیمت با سپاه پاسداران همکاری لازم را داشتم واز ظرفیت بسیج برای انجام وظایف و خدمت به مردم بهره بردم و مسلما این روند را ادامه خواهم داد.

فرماندار گرگان تاکید کرد: بسیج یکی از محورهای حفظ امنیت و آرامش در جامعه است و باید اهداف انقلاب را پاسداری کند.

 فرماندار سابق کلاله یادآور شد: امام خمینی ( ره )، پایه گذار بسیج بود و بیانیه گام دوم انقلاب از سوی نایب به حق امام(ره) نیز مسیر انقلاب را به روشنی تبعین کرده است و این مهم می تواند چراغ راه همکاری فی ما بین فرمانداری و سپاه باشد.

حمیدی تصریح کرد: در حل مسائل و معضلات اجتماعی پس از کار کارشناسی، تصمیم و اقدام یکپارچه و منسجم می تواند مسائل را با سرعت بیشتری حل و فصل کند.

image 2019 6 14 21 50 40 612 TLn

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید