پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

فرماندار کلاله گفت: بارش های شدید و سیلاب اخیر به ۴۴۵ هکتار از اراضی کلزا در شهرستان کلاله آسیب و خسارت صددرصدی وارد کرد که با تکمیل پرونده کشاورزان و به محض تخصیص اعتبار، برای هر هکتار مزرعه آبی کلزای خسارت دیده، ۵ میلیون تومان و هر هکتار مزرعه دیم کلزا، ۲ میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می کنند‌.

علی اصغر بیانی در حاشیه برداشت کلزا از مزارع شهرستان در گفتگویی اظهار داشت: امسال برای تسهیل در خرید کلزا از کشاورزان، ۳ مرکز خرید را در روستای دهنه، شهر کلاله و پیشکمر در نظر گرفته شد تا کشاورزان دانه روغنی کلزا را با سرعت و بدون دغدغه تحویل این مراکز دهند.

وی به چگونگی پرداخت وجه دانه روغنی کلزا به کلزاکاران اشاره کرد و گفت:هماهنگی لازم جهت پرداخت وجه محصولات کشاورزان انجام شده است و به محض تحویل و ارائه چک لیست به بانک کشاورزی، وجه آنان در هر کیلویی ۳۴۴۰ تومان و کمتر از یک ‌هفته به حسابشان واریز می شود.

 فرماندار کلاله با بیان اینکه بارش های شدید و سیلاب اخیر به ۴۴۵ هکتار از اراضی کلزا در شهرستان کلاله آسیب و خسارت صددرصدی وارد کرد؛ گفت: کشاورزان پس از تکمیل پرونده و به محض تخصیص اعتبار، برای هر هکتار مزرعه آبی کلزای خسارت دیده، ۵ میلیون تومان و هر هکتار مزرعه دیم کلزا، ۲ میلیون تومان کمک بلاعوض دریافت می کنند‌.