پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

معاون اقتصادی و منابع انسانی استانداری گلستان گفت: طرح همبستگی ملی که از سوی رئیس سازمان بسیج مستضعفین ارائه شد، باعث حل مشکلات اساسی سیل زدگان می شود و با اجرایی شدن این طرح، گامی اساسی از سوی مردم و بسیج برداشته خواهد شد.

محمد حمیدی در گفتگویی اختصاصی اظهار داشت: سیل در استان های مختلف کشور باعث ویرانی و آوارگی بسیاری از هموطنان شد و باید همه دستگاه ها، نهاد ها و مردم برای مرتفع کردن بخشی از آلام سیل زدگان پای کار بیایند.

معاون استاندار گلستان به تفسیر این طرح پرداخت و گفت: در این طرح هر مسجد ساخت یک مسکن، هر کاسب تامین یک کالای اساسی و مجموعه بانک های کشور، هر بانک ساخت یک مدرسه را متقبل می شود.

حمیدی با تحسین برانگیز دانستن این طرح اظهار داشت: مساجد همواره محلی برای حل مشکلات مردمی، بخصوص پایگاه مردمی برای دفاع از این مرز و بوده است، ساخت مسکن برای سیل زدگان توسط مساجد منطبق با هویت و ذات مسجد است.

این مقام مسئول در پایان تاکید کرد: برای عملیاتی شدن این طرح باتوجه به اماده بودن سامانه اسیب دیدگان ازسیل وروحیه همراهی وهمکاری عمومی بسترهای لازم مهیا و رایزنی های موردنیاز از سوی استانداری گلستان صورت می گیرد.