پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

با قطع ارتباط یکماه ی چندین روستای شهرستان کلاله با شهر و عدم پیگیری عملیاتی لازم  از سوی نماینده شرق گلستان، تمام سمت های  این نماینده را در حد رزومه نگه داشت.

به گزارش کلاله خبر، سیل ویرانگر استان گلستان علاوه بر آسیب به منازل، به برخی از پل ها و مسیرهای ترددی شهرستان کلاله نیز آسیب وارد کرد.

پل ارتباطی کلاله به روستای صوفی شیخ نیز از این مقوله مستثنی نبود و با زیر آب ماندن آن، ارتباط چندین روستا حدود یک ماه است که با شهر کلاله قطع است و مردم این روستاها برای تردد به شهر مجبور هستند مسیری بیش از ۴۰ کیلومتری را برای رسیدن به مقصد طی کنند، در حالی که در صورت درست بودن مسیر یاد شده، این مسیر کوتاه و در وقت مردم صرفه جویی می شد.
اما با وجود تمام پیگیری ها از سوی دهیاران و مردم روستا، از سوی نماینده شرق گلستان اقدامی عملیاتی برای این موضوع انجام نگرفته است و با سفرهای وی با کمیسیون عمران مجلس به جنوب و مناطق سیل زده، تمام سمت های این نماینده برای مردمش، در حد رزومه باقی ماند و مردم شرق گلستان چشم به امید نمایندگان جنوب کشور هستند.
علاوه بر موارد فوق، تاکنون از سوی مسئولین شهرستان نیز اقدامی برای بازگشایی این راه ارتباطی و پل آن انجام نشده است و حتی مسیر عبوری از روی سد بوستان نیز توسط مسئولین ذیربط بسته شده است.

دیدگاه‌ها   

0 #1 مرتضی 1398-01-29 16:12
کمیسیون عمران فقط یه شعاره اگه واقعا طرف چیزی بارش هست که یک پل کوچیک با یک متر سرریز آب چیزی نیست که مردم 4 روستا رو با بیش از 6 هزار خانوار به چالش بکشه...ایشون فعلا دست به دعا گرفتن آب سد فروکش بکنه و مسیر مثل سابق بشه...همه مردم 4 روستا هم فعلا تا دعا اثر بکنه تو آب نمکن...خداییش کل بارشهای سیل آسا تو کلاله فقط همین مسیر رو مسدود کرد و بعد از گذشت یک ماه مسئولین ما فقط روزی چند تا اکیپ میان برا بازدید تا ببینن دعاشون اثر کرده یا نه...واقعا جای تاسف داره حادثه خبر نمیکنه!اگه شدت حادثه در حد آق قلا بود معلوم نبود مسئولین خدوم در کلاله چکار میکردن...شایدم مراسم اعتکاف میذاشتن برای دفع بللا#کمیسیون عمران#نماینده زحمتکش#
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید