پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

اخبار مهم

با نفوذ یکی دیگر از حامیان نماینده شرق گلستان در ادارات کلاله، برخی ادارات این شهرستان بازیچه خوش خدمتی برای افراد خاص شده است.

به گزارش کلاله خبر، پس از انتشار اسامی افراد پیشنهادی برای بکارگیری در بیمارستان های شرق گلستان که برخی از آنها حامیان یا فرزندان حامیان نماینده شرق گلستان بودند و نام یکی از ادمین های کانال های تلگرامی حامی این نماینده نیز در لیست وجود داشت، براساس ادعای فضای مجازس، اینبار نیز یکی از حامیان و مدیر دیگر این کانال تلگرامی جای پای خود را در اداره کار و رفاه اجتماعی باز کرد.

براساس اخبار منتشر شده و به گفته منابع موثق، با وجود عدم نیاز این اداره به نیروی شرکتی راننده، این شخص با فشارهای سیاسی در بخش یاد شده این اداره تحمیل شده است تا در آینده با ایجاد فرصت های جدید جایگاه خود را در این اداره و زیر مجموعه ها تثبیت کند.
اما سکوت معنادار رئیس اداره کار و رفاه اجتماعی شهرستان کلاله در قبال حواشی ایجاد شده در فضای مجازی نیز بر این ادعاها، تاکنون مهر تایید زده است و نفوذ حامیان این نماینده و با توجه به احتمال عدم رای آوری وی در این حوزه و با روی کار آمدن مجموعه جدید، این باج سیاسی می تواند دوره ریاست بدارق نژاد را کوتاه تر کند.
با این تفاسیر می طلبد این اداره در قبال این حواشی و تایید یا عدم تایید آنها، اقدامات لازم را انجام دهد و درصورت صلاحدید جوابیه خود را جهت تنویر اذهان عمومی به این سایت ارسال کند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید