پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

امام جمعه کلاله گفت: همه ملت ایران به اینکه سپاهی و پاسدار هستند، افتخار می کنند و دشمنان باید بدانند که پاسداران در دل این ملت جای دارند.

به گزارش کلاله خبر، حجت الاسلام رضا کشیری در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان کلاله با تاکید بر اینکه سازمان ملل تحت سلطه کشورهای مزدور و مستکبر است، گفت: هر کشوری که پول بدهد، سازمان ملل مال آن کشور است.

وی افزود: مسلمان پای تعهد خود می ماند و براساس تعهد، ما برجام را یک طرفه اجرا کردیم و اجرا می کنیم و این در حالی است که تحریم ها نه تنها برداشته نشد، بلکه در حال افزایش است.

امام جمعه کلاله با اشاره به دشمنی دیرینه آمریکا با نظام جمهوری ایران و مردم آن، اظهار داشت: کینه آمریکایی ها به اندازه ای است که مانع کمک های صلیب سرخ به مردم سیل زده کشورمان شد؛ و این نشان از کینه دشمنان این نظام است.

حجت الاسلام کشیری با اشاره به اینکه مردم ولی نعمت هستند، گفت: هر آنچه برای این ملت وفادار و مقاوم ایران انجام دهیم، کم است، ما در ۸ سال دفاع مقدس روی پای خود ایستادیم ‌و ثمره این مقاومت را در عراق و سوریه دیدیم.

کشیری تصریح کرد: آمریکا که خود به وجود آورنده داعش بود، الان مدعی مقابله و ریشه کن کردن داعش است؛ در صورتی که این سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود که شاخ دشمنان و تروریست ها را در خاورمیانه، شکست.

امام جمعه کلاله گریزی بر سیاست خصمانه آمریکا در قبال سپاه پاسداران انقلاب اسلامی داشت و گفت: آمریکا که خود در رأس تروریست های جهان است یک نهاد رسمی و خدمتگزار یک کشور که در دل ملت خود جای دارد را تروریست می نامد.

کشیری با هشدار به آمریکا و هم پیمانان وی،تاکید کرد: همه ما به اینکه سپاهی و پاسدار هستیم، افتخار می کنیم و اگر دشمنان در مقابل ما عرض اندام کنند، پاسخ دندان شکنی خواهیم داد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید