پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

در مراسمی با حضور جمعی از مسذولان استان گلستان؛ علی اصغر بیانی به عنوان سرپرست فرمانداری کلاله و محمد پیری در جایگاه بخشدار مرکزی این شهرستان معرفی و آغاز به کار کردند.

به گزارش کلاله خبر، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان عصر سه شنبه در آیین تکریم و معارفه فرماندار کلاله و بخشدار مرکزی این شهرستان گفت: دشمن در عرصه های مختلف اقتصادی ایران را تحریم و عملا جنگ تمام عیار اقتصادی علیه مردم کشورمان تدارک دیده است.

عبدالرضا چراغعلی افزود: علیرغم مشکلات ناشی از تحریم؛ مردم کشورمان در عرصه های مختلف با اتحاد و همدلی در مقابله با توطئه های دشمنان ایستادگی می کنند.

معاون سیاسی استاندار گلستان خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی تاکید کرد: امروز در شرایط ویژه اقتصادی قرار داریم بر این اساس بایستی با تمام توان برای حل مشکلات مردم و تامین نیازهای آنان تلاش کرد.

چراغعلی با بیان اینکه دشمن علاوه بر تحریم اقتصادی، در ایجاد نفاق و حذف وحدت و همدلی بین مردم نیز از هیچ کوششی رویگردان نیست، گفت: در این برهه از زمان دامن زدن به اختلافات قومی، مذهبی و یا فراهم کردن زمینه های بدبینی به نظام و هر اقدام دشمن شادکن پذیرفته نیست. 

در ادامه این مراسم فرماندار پیشین کلاله نیز طی سخنانی پیگیری های صادقانه، اجرای پروژه های زیربنایی و خدماتی، اتحاد و همدلی مردم و حمایت های بی دریغ ائمه جمعه و روحانیون تشیع و تسنن این شهرستان را از جمله عوامل موفقیت خود و دستگاه های اجرایی اعلام کرد.

محمد حمیدی در عین حال به محرومیت کلاله اشاره کرد و افزود: مردم منطقه پیوسته در عرصه های مختلف همراه نظام بوده و هستند بر این اساس اتحاد و یکپارچگی آنان از شاخص های پایدار و موفق شهرستان در اجرای پروژه های محرومیت زدایی است.

در ادامه مراسم علی اصغر بیانی به عنوان سرپرست فرمانداری کلاله و محمد پیری سرپرست بخشداری بخش مرکزی شهرستان به حاضران معرفی شدند.

در این مراسم علاوه بر مسئولان استانی و محلی جمعی از علمای شیعه و سنی، معتمدان، نخبگان و فرهیختگان شهرستان کلاله نیز حضور داشتند.

سرپرست جدید فرمانداری کلاله دانش آموخته کارشناسی ارشد علوم سیاسی است و پیش از این در سمت مشاور و مسئول هماهنگی امور ایثارگران استاندار گلستان خدمت می کرد.

kalalekhabar_ir_1.jpg


kalalekhabar_ir_10.jpg


kalalekhabar_ir_11.jpg


kalalekhabar_ir_12.jpg


kalalekhabar_ir_13.jpg


kalalekhabar_ir_14.jpg


kalalekhabar_ir_15.jpg


kalalekhabar_ir_16.jpg


kalalekhabar_ir_17.jpg


kalalekhabar_ir_18.jpg


kalalekhabar_ir_2.jpg


kalalekhabar_ir_3.jpg


kalalekhabar_ir_4.jpg


kalalekhabar_ir_5.jpg


kalalekhabar_ir_6.jpg


kalalekhabar_ir_7.jpg


kalalekhabar_ir_8.jpg


kalalekhabar_ir_9.jpg


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید