پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

امام جمعه شهرستان کلاله گفت: انقلابی بودن دارای ۱۰ ویژگی مهم است که نشان می دهد انقلابی ماندن از انقلاب کردن سخت تر است.

حجت الاسلام رضا کشیری در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان کلاله گفت: انقلابی بودن دارای ۱۰ ویژگی مهم است که نشان می دهد انقلابی ماندن از انقلاب کردن سخت تر است.

وی افزود: در انقلابی ماندن باید به جهاد نفس رفت و این موضوع انقلابی ماندن را سخت و سخت‌تر می کند.
کشیری تاکید کرد: چهره های نفاق درصدد براندازی نظام و انقلاب بودند و ملت ایران با رای ۹۸ درصدی خود به انقلاب اسلامی مشت محکمی بر دهان چهره های نفاق و ملی گرایان زدند
امام جمعه کلاله تصریح کرد: بصیرت و دشمن شناسی یکی دیگر از ویژگی های انقلابی گری است و باید دشمن و اهداف آن را شناسایی کنیم تا بتوانیم در مواقع حساس توطئه های دشمنان را خنثی کنیم.
خطیب نماز جمعه شهرستان کلاله با غیر قبال اعتماد خواندن آمریکا و اروپایی ها اظهار داشت: در بحث هسته ای متحمل ضررهای زیادی شدیم و به دنبال آن اروپایی ها نیز اهداف آمریکا را با سیاست خود دنبال می کنند.
کشیری تاکید کرد: دشمنان ایران نمی خواهند که ایران اسلامی الگو برای دیگر کشورها باشد؛ آنها از قدرت اسلامی ایران می ترسند نه از موشک های آن.
امام جمعه کلاله گفت: ولایت مداری یکی دیگر از ویژگی های انقلابی گری است که حتی برای تایید نمایندگان این اصل مدنظر گرفته می شود.
وی ادامه داد: برخی از کاندیدا ها در حالی تایید می شوند که زبانی ولایتمدتر هستند و در عمل خلاف گفته خود را اثبات می کنند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید