پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

امام جمعه کلاله گفت: سفر رئیس جمهور به شهرستان کلاله و استفاده از فرودگاه کلاله در این سفر، بهترین فرصت برای استفاده از ظرفیت های این فرودگاه با استفاده از دستور ریاست جمهوری بود.

به گزارش کلاله خبر، حجت الاسلام رضا کشیری در جدید ترین سخنرانی خود در جمع نمازگزاران شهرستان کلاله با اشاره به سفر رئیس جمهور، گفت: شرق گلستان با جمعیت حدود 260 هزار نفری (طبق سرشماری خود استانداری) و محروم ترین قسمت استان گلستان، چه دست آوردی از سفر ریاست جمهوری داشته است؟

وی افزود: شهرستان های کلاله و مراوه تپه، هیچ فرصت شغلی مانند شهرک صنعتی در آن وجود ندارد و تنها فرصت صنعتی، چند کارخانه در ناحیه صنعتی است که باید در سفر ریاست جمهوری به آن توجه خاص می شد.

امام جمعه کلاله ادامه داد: با توجه به جمعیت حدود 260 هزار نفری شرق گلستان(کلاله و مراوه تپه) بیکاری این منطقه نسبت به سایر نقاط استان بسیار بیشتر نمود دارد.

کشیری تصریح کرد: رئیس جمهور در سفر به استان وارد فرودگاه قدس کلاله شد؛ ولی متاسفانه برای این فرودگاه هنوز هیچ اتفاقی خوشایندی روی نداده؛ برای این فرودگاه می توان فرصت خوبی رقم زد که یکی از راههای آن این است که زمینهای کشاورزی این فرودگاه سالانه 1 میلیارد اجاره داده می شود که می توان 300 میلیون در سال آن را برای تقویت انگیزه مردم برای استفاده از پروازهای این فرودگاه استفاده کرد.

وی افزود: حتی فرودگاه قدس کلاله می تواند در زمینه فرودگاه باری برای واردات و صادرات مورد استفاده قرار گیرد.

امام جمعه کلاله گفت: همچنین با کم کردن یک پرواز گرگان و اضافه کردن آن به فرودگاه قدس کلاله و اضافه کردن پرواز کلاله به مشهد و زاهدان بهره وری این فرودگاه راافزایش داد.

کشیری اظهار داشت: چرا برای جاده جایگزین جنگل گلستان و راه آهنی که قرار بود از کلاله عبور کند، هیچ اقدامی صورت نگرفته است؟

وی در پایان گفت: نباید یک منطقه آباد شود و یک منطقه محروم بماند.

بیشتر بخوانید:

لحظه فرود هواپیمای ریاست جمهوری در فرودگاه کلاله+ فیلم سخنرانی و تصاویر

فیلم/ لحظه عبور رئیس جمهور از مرکز شهر کلاله/ سماجت یک کلاله ای در دادن نامه به رئیس جمهور

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید