پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

استان گلستان در اولین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج با شرکت در دو بخش انیمیشن و اپلیکیشن خوش درخشید.

به گزارش کلاله خبر، اولین رویداد تخصصی تولید محتوای بسیج در کشور از 8 آذر با حضور تیم های مختلفی در بخش های انیمیشن، اپلیکیشن و بازی از سراسر کشور در تهران برگزار شد.

این استارتاپ 48 ساعته با حضور سردار غیب پرور و اعلام رمز مقدس یا امام حسن مجتبی(ع) از ساعت 9 صبح پنجشنبه 8 آذر شروع و تا ساعت 9 صبح شنبه 10 آذر ادامه داشت.

بعد از پایان این رقابت نفس گیر و اتمام زمان استارتاپ، تیم های تولید محتوا تولیدات خود را برای داوری به هیئت داوران تقدیم کردند و نتیجه تلاش 100 تیم تخصصی بررسی شد و در هر بخش نفرات برتر مشخص گردید.

در بخش نرم افزار بسیج استان‌های خوزستان، قزوین و مازندران، در بخش بازی‌های تلفن همراه استان‌های مازندران، آذربایجان شرقی و اصفهان و در بخش انیمیشن استان‌های کرمان، گلستان و بوشهر رتبه‌های برتر این رقابت را کسب کردند.

در پایان و در اختتامیه این رویداد متخصصین استان گلستان با تلاش های بی وقفه و تحسین بر انگیز توانستند در بخش انیمیشن مقام دوم را بدست آورده و در بخش اپلیکیشن حائز رتبه چهارم شده و موفق به دریافت لوح تقدیر از سردار غیب پرور فرمانده بسیج مستضعفین بسیج کشور و جوایز نقدی شدند.

بنا بر اعلام برگزار کنندگان این رویداد سایبری، از این پس این همایش هر ساله برگزار و برترین‌های فضای مجازی هر بخش در یک سال گذشته معرفی خواهند شد.

اسامی تیم های استان گلستان:

سرپرست(مسئول متنا): محمد رمدانی

انیمیشن: مصطفی جعفری
محمد رجبی
حامد برومند

اپلیکیشن : محسن شاکری
حسین پاسندی
میثم جاهدی

Golestann 1

Golestann 1

Golestann 1

Golestann 1

Golestann 1

Golestann 1

Golestann 1

Golestann 1

Golestann 1

Golestann 1

Golestann 1

10152

11112