پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

مونا کرمی بازیگر جوان و آینده‌داری که با دو سریال موفق در دو سال گذشته خودش را به مردم معرفی کرده‌است این روزها در نقش دختری به نام شیوا در سریال حوالی پاییز بازی می‌کند. او متولدهجدهم آذرماه 1369 در شهر مینودشت استان گلستان است.

 به گزارش کلاله خبر به نقل از دوات آنلاین؛ مونا کرمی بازیگر جوان و آینده‌داری که با دو سریال موفق در دو سال گذشته خودش را به مردم معرفی کرده‌است این روزها در نقش دختری به نام شیوا در سریال حوالی پاییز بازی می‌کنداو متولدهجدهم آذرماه 1369 در شهر مینودشت استان گلستان است.

Image result for ‫مونا کرمی‬‎

خانواده  مونا کرمی چهار نفره است و او یک برادر  به اسم مجید دارد. مونا کرمی در سن 9 سالگی فعالیت هنری خود را با تئاتر شروع کرد و با حضور در آکادمی هنری به صورت تخصصی وارد تئاتر شد. اولین فعالیت تلویزیونی مونا کرمی بازی در سریال بیمار استاندارد در نقش دختری بنام سحر بود که موجب شد تا حدودی شناخته شود.

او این روزها با سریال حوالی پاییز در نقش شیوا ظاهرشده‌ است دختر کنجکاو و لوسی که به واسطه یکی یکدانه و ته‌تغاری بودن بسیار مورد توجه خانواده‌ است اما به خاطر کنجکاوی‌هایش کارهای اشتباه زیادی می‌کند.

مونا کرمی به خوبی توانسته  ویژگیهای یک دختر ساده و به قول معروف آفتاب مهتاب ندیده‌ای را که مورد اخاذی جوانی قرار می‌گیرد بازی کند.

مونا بعد از بازی در سریال بیمار استاندارد به مدت دوسال در قاب سینما یا تلویزیون قرار نگرفت. او می‌گوید :شاید برای آنهایی که تجربه اول تصویر را دارند یک ذره وقفه هم زیاد باشد. به دفترهای مختلفی می رفتم اما به هر دلیلی نشد کار کنم. حالا دلیلش بعضی هاش این بود که من خودم فیلمنامه را دوست نداشتم یا دلایل مختلف دیگر داشت و آن تایم برایم یک ذره ناراحت کننده بود اما در آن دو سال واقعا تئاتر کار کردم و الان هم میگویم چقدر خوب که تئاتر کار کردم و بعد دو سال آمدم سریال حوالی پاییز را کار کردم که به نظرم خیلی مخاطب دارد چون خیلی ملودرام عاشقانه ای دارد.

مونا کرمی درباره اینکه تصویری که در تلویزیون از او می بینم با تصویر واقعی او تفاوت زیادی دارد گفت : خب ببینید هر کشوری با توجه به قوانین اش یه سری محدویت هایی دارد و کشور ما هم همین طور است ما داریم تو کشوری زندگی می کنیم که جمهوری اسلامی است یعنی در تلویزیون ما نمی توانیم با این تصویر خودمان را نشان بدهیم قطعا یک پوشش اسلامی داریم که طبق شئونات اسلامی کشور است.

مونا دختر شاداب و پرجنب‌و جوشی است و شخصیت واقعیش با نقش‌هایی که بازی می‌کند متفاوت است. خاطرات برادرش مجید از مونا نشان می‌دهد که او اصلا شخصیت آرامی نداشته و همیشه با برادرش در چالش بوده‌است.

گفته می‌شود مونا کرمی  علاقه زیادی به تماشای فوتبال دارد اما ورزش مورد علاقه‌اش تنیس است. مونا بسیار کتاب خوان است و به ادبیات کلاسیک جهان علاقه‌منداست.

غذای مورد علاقه مونا ماکارونی است. گفته می‌شود آشپزی‌ خودش خوب است . حرف مونا نزد پدرش بسیار برو دارد.او در کارهایش همیشه مورد حمایت پدرش بوده و خودش در مصاحبه‌ای گفته‌است اگر پشتوانه حمایت پدر را نداشت ممکن بود نتواند به آرزوهایش برسد.

مونا کرمی هنوز وارد صنعت مدلینگ نشده‌ اما این صنعت از علاقه‌مندهای مونا کرمی است. مونا در رنگ‌شناسی و ست کردن لباسهایش بسیار موفق است ومعمولا خودش این کار را انجام می‌دهد.

Image result for ‫مونا کرمی‬‎

او از جمله هنرپیشگانی است که چهره بی‌آرایش زیبایی دارد و معمولا از آرایش بسیار ملایم در مهمانی‌ها استفاده می‌کند. مونا در میان هنرپیشگان دوست چندانی ندارد و ترجیح می‌دهد روابط اجتماعی‌اش خارج از سینما باشد اما گفته می‌شود با جوانه دلشاد رابطه بسیار نزدکی دارد.

Related image

او در خصوص بازی در نقش شیوا در سریال حوالی پاییز گفته‌است: من فکر می‌کنم این سریال بسیار مورد توجه قرار بگیرد. مخصوصا نقش شیوا. البته من بسیار تلاش کردم که بتوانم نظر کارگردان را جلب کنم و خوب بازی کنم اما نباید از نقش خانم تیموریان در بازی خودم غافل شوم. خانم تیموریان مثل یک معلم ایرادات من را می‌گرفتند و به من کمک می کردند بتوانم نقش را به خوبی بازی کنم. من خیلی چیزها یاد گرفتم.

خانم تیموریان مادرانه کنار من بودند بسیار صبور و مهربان همه چیز را تحمل می‌کنند. البته همه عوامل فیلم بسیار خوب همدیگر را حمایت می‌کردند و عامل موفقیت سریال هم فکر می‌کنم همین مساله باشد. اما نقش استادی که خانم تیموریان داشتند برای همه روشن و مشخص بود. فکر می‌کنم حوالی پاییز یک سریال بسیار پرمخاطب و خاطره‌انگیز خواهد شد.