پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

تجربه تلخ فرمانداران شرق گلستان در اعتماد به شخص سوم دخیل در انتصابات می تواند سرلوحه کار شورا در عدم اعتماد به این شخص و قول های نوچه های وی باشد.

به گزارش کلاله خبر، طی هفته گذشته شاهد هجمه های سنگین از سوی اعضای یک گروه تلگرامی به شهردار کلاله و با ادعاهای بدون سند بودیم که این بازی به اصطلاح برنامه ریزی شده با هدف تحت فشار قرار دادن اعضای شورای شهر برای برکناری شهردار کلاله بود.

جالب اینجاست در فضای مجازی گروهی با قوانین خاص تشکیل شده است که هرکس با شماره مجازی و اکانت های فیک می تواند وارد گروه شود و اتهام برنامه ریزی شده را به شهردار کلاله وارد کند و بدون هیچ مشکلی با حذف اکانت خود از بار حقوقی این اتهامات خود را تبرئه کند، حال جای این سخن با مدیران این کانال پیش می اید که، شمایی که توانایی اداره گروه تلگرامی خود را ندارید، چرا بر داشتن این گروه اصرار دارید؟ مگر جز این است که این گروه محلی برای ایجاد شایعات و اتهامات به مسئولین شده است؟ آبروی ریخته شده مثل آب ریخته شده بر زمین است؛ آیا می توانید آب ریخته شده را جمع کنید؟

جالب تر ازاین موضوع این می باشد که روز گذشته درست قبل از جلسه شورای شهر و در راستای تمرکز شورای شهر روی شهردار و به تبع ان استیضاح وی، هجمه جدید و برنامه ریزی شده ای به شورا و شهرداری آغاز شد که با اطلاع برخی از اعضای شورای شهر از این بازی سیاسی، تیر انها به سنگ خورد و شورا با 33 تذکری که به شهردار خواهد داد، به گونه ای به این شهردار فرصت تنفس می دهد.

تمام این هجمه ها در حالی انجام می شود که برخی نیز مامور متقاعد کردن مدیران کانال های غیر همسو با مخالفان شهردار کلاله برای مخالفت با وی بودند(در این خصوص مدیران کانال ها شاهدیدن این ادعای ما هستند) و شنیده ها حاکی از ان است که علاوه بر سفارش (ش.ش) از سوی یک ذی نفوذ و گزینه های متعدد فرهنگی، یک زن نیز به واسطه ارتباط نزدیک، برای شهردار شدن دندان تیز کرده است.

اما برخی از اعضای شورای شهر کلاله در حالی خود را تحت فشار برخی از گروه های سیاسی و فضای مجازی می دانند که تمام موارد یاد شده جنگ روانی است و مسلما با برنامه ریزی های انجام شده، برای رد گزینه های شورای شهر تلاش های زیادی خواهد شد و در انتها گزینه شخص سوم دخیل در انتصابات شهر کلاله بر کرسی شهرداری کلاله خواهد نشست و شورای شهر کلاله می تواند برای قبول و رد ادعای ما از تجربه فرمانداران شرق گلستان که ثمره ی اعتماد انها به شخص سوم برکناری خود و بخشداران انها شد، استفاده کند.

درپایان باید یاداور شویم که شورای شهر کلاله وامدار شخص سوم و نوچه های وی نیستند و انها تنها باید به مردمی که به انها اعتماد کرده اند پاسخ دهند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید