پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

رئیس اداره صمت شهرستان کلاله گفت: توزیع کالاهای اساسی با نرخ مصوب، بازار کلاله را متعادل کرد و مردم با خرید بیش از اندازه زمینه را برای سودجویان مهیا نکنند.

به گزارش کلاله خبر، خداقلی بایندری مقدم در گفتگویی ازتوزیع پنج تن رب گوجه به نرخ مصوب دراین شهرستان خبرداد و افزود: رب گوجه به اندازه کافی دراختیار چهارعامل فروش قرار گرفته و هر قوطی به نرخ مصوب 90 هزار ریال به شهروندان عرضه می شود. 

وی همچنین از توزیع روغن نباتی به نرخ مصوب دراین شهرستان حبرداد و اظهارداشت: علاوه برروغن نباتی توزیع شده، دوهزار و 500 کیلوگرم روغن نباتی به نرخ مصوب از طریق عاملین فروش به شهروندان درحال عرضه است. 

به گفته رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت کلاله براساس نرخ مصوب تنظیم بازار، روغن نباتی 5کیلوگرمی لادن به نرخ 385هزار ریال، 1.5 لیتری به نرخ 148 هزار ریال و روغن 810 گرمی معمولی به نرخ 55 هزار ریال عرضه می شود. 

بایندری مقدم خاطرنشان کرد: برنامه ریزی های لازم برای تامین کالاهای موردنیاز مردم صورت گرفته و کمبودی در زمینه تامین و توزیع کالاهای اساسی دراین شهرستان وجود ندارد. 
وی همچنین ازمردم درخواست کرد از خرید بیش از مصرف خانوار و انبار کردن کالاها خودداری کنند تا زمینه سوء استفاده برخی افراد برای اجحاف و گرانفروشی به مردم فراهم نشود. 

دیدگاه‌ها   

0 #1 بدراق نژاد 1397-07-18 09:15
با سلام و احترام
لطفا نیم نگاهی هم سمت جامعه روستایی داشته باشین.
حداقل در هر بخش یک مرکز توزیع با این قیمت بگذارین تا روستا نشین های عزیز هم بتونن تهیه کنن.
بخش تمران،بخش اق قمیش و...
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید