پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان مراوه تپه گفت:جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان مراوه تپه گفت: نتیجه تلاش ما کشف مواد مخدر و کالای قاچاق است که در این راستا کشفیات ۶ ماهه اول امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته سه برابر شد.

به گزارش کلاله خبر، سرگرد یعقوب قزلسفلو در سخنرانی خود در جمع مردم چنارلی شهرستان مراوه تپه با اشاره به هفته نیروی انتظامی و با تبریک این هفته افزود: افتخار ما این است که برای ایجاد امنیت جامعه با جان و دل اماده ایم و وجود شهدا و جانبازان انتظامی گواه این مدعاست.

وی افزود: تلاش ما در این شهرستان مرزی برای ایجاد امنیت و جلوگیری از بروز معضلات اجتماعی و توزیع مواد مخدر مستمر و نتیجه تلاش ما کشف مواد مخدر و کالای قاچاق است که در این راستا کشفیات ۶ ماهه اول امسال نسبت به زمان مشابه سال گذشته سه برابر شد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی مراوه تپه همچنین با اشاره به جایگاه معنوی و اجتماعی علما در کشور، افزود: می طلبد به منظور جلوگیری از روی اوردن جوانان به انواع موادمخدر که برای از بین بردن انان توسط دشمنان کشور برنامه ریزی شده، جوانان را ارشاد و از اهداف دشمنان و همچنین از مضرات مواد مخدر آگاه کنند.

وی با پرداختن به موضوع صدور گواهینامه در حوزه راهور این فرماندهی، افزود: در ۶ ماه گذشته ۳۹۶ فقره گواهینامه صادر گردیده و از اهالی این شهرستان درخواست می کنیم که ضمن دریافت گواهینامه در اجرای قوانین راهنمایی و رانندگی تلاش کنند تا از بروز حوادث ناگوار رانندگی جلوگیری گردد؛ چون با وقوع حوادث و از دست رفتن یک عضو خانواده، اولا خانواده فوق و سپس جامعه اسیب می بینند.

سرگرد قزلسفلو با اشاره به کاهش ۲۵ درصدی استفاده از اوراق قضایی و هزینه های جانبی گفت: شهروندان برای رفاه بیشتر و جلوگیری از تردد بی مورد و هزینه اضافی در جهت امور قضایی، در سامانه خدمات الکترونیکی قضایی(سانا) ثبت نام نمایند.

photo 2018 10 06 02 49 27

photo 2018 10 06 02 49 48

photo 2018 10 06 02 49 52