پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

انتقال نماینده شرق گلستان به بیمارستان مطهری گنبد، نشان داد که اگر حال این نماینده وخیم تر بود، شاید به بیمارستان گنبد هم نمی رسید!.

به گزارش کلاله خبر، خبری با عنوان تصادف و جراحت نماینده شرق گلستان در مسیرهای منتهی به شهر کلاله، خبری بود که بسیاری از مخاطبان و مردم را شوکه کرد.

موضوع زمانی بغرنج تر می شد که وخامت حال شهرام غراوی باعث انتقال مستقیم وی به بیمارستان مطهری گنبد می شد و به علت دیر رسیدن به بیمارستان، رسانه ها مجبور به انتشار خبری با تیتر" نماینده شرق گلستان به بیمارستان گنبد نرسید" می شدند.

خوشبختانه جراحت این نماینده در حدی نبود که مستقیما به بیمارستان گنبد انتقال یابد و پس از تشخیص های اولیه در بیمارستان کلاله برای اطمینان بیشتر از سلامت وی و تحت نظر قرار گرفتن توسط پزشکان متخصص و فوق تخصص به بیمارستان مطهری گنبد انتقال یافت.

فارغ از نگرش های سیاسی، نصرت برزگر فرماندار سابق کلاله و رجبی نماینده سابق شرق گلستان چنین روزهایی را پیش بینی می کردند که آستین همت را با خیرین شهرستان کلاله بالا زدند و فاز دوم بیمارستان کلاله را تکمیل کردند؛ ولی با وجود تمام این تلاش ها، این بیمارستان با کمبودهای زیاد و جدی روبرو است؛ کمبودهایی که دکتر عرب از تریبون های مختلف اعلام و خواستار رسیدگی به آنها شد.

کمبودهایی که نماینده شرق گلستان با پافشاری بر آنها، می توانست آنها را مرتفع کند تا در اتفاق روز گذشته خود، بدون نگرانی به بیمارستان کلاله اعتماد می کرد و نیازی به انتقال خود به بیمارستان های گنبد نمی دید.

این تلنگری(تصادف نماینده) بود که نماینده شرق گلستان را مجاب به پیگیری مستمر و جدی در خصوص تجهیز و آوردن کادر پزشکی لازم به بیمارستان کلاله خواهد کرد و امیدواریم با پیگیری های غراوی، از این پس شاهد تغییرات قابل لمس در بیمارستان های شرق گلستان باشیم.

 Image 7533

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید