پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

فرماندار کلاله گفت: از همه ادارات و دستگاه ها توقع داریم تا با برنامه ریزی مدون وارد عرصه هدف طرح شهید شوشتری شوند و خدمات ارائه کنند.

به گزارش کلاله خبر، محمد حمیدی در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر طرح شهید شوشتری که تیر ماه برگزار گردید تصریح کرد: یکی از مسیرهای پیگیری و سالم سازی جامعه ، شناسایی ، بررسی و ساماندهی و رفع مشکلات  نقاط آلوده می باشد.

رئیس شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان  با بیان اینکه طرح شهید شوشتری همواره به عنوان یکی از محور های مهم دستور کار جلسات شورای مبارزه با مواد مخدر می باشد، افزود: ادارات می بایست با جدیت تمام، سعی و تلاش خود را در انجام وظایف محوله و ایجاد محیط پاک و فراهم نمودن زمینه های سلامت روستای در طرح شهید شوشتری بکار گیرند.

نماینده عالی دولت در شهرستان افزود: الگوی عملیاتی اقتصاد مقاومتی در کاهش آسیب های اجتماعی و طرح های حمایتی از نقاط آسیب زا و پرخطر و توانمند سازی بهبود یافتگان، حائز اهمیت بوده و بسیار موثر می باشد که نمونه آن ارائه آموزشهای اداره فنی و حرفه ای و معرفی برای دریافت تسهیلات اشتغال زائی می باشد.

وی از اجرای طرح شهید  شوشتری در روستای طوقه خبر داد و گفت: از همه ادارات و دستگاه ها توقع داریم تا با برنامه ریزی مدون وارد عرصه شوند و خدمات ارائه کنند.

حمیدی در پایان افزود: مدیران عضو شورا طی یک هفته آینده؛ پیشنهادات و برنامه های فرهنگی خود را بمنظور پیشگیری و کاهش آسیب های اجتماعی (اعتیاد، طلاق و..) به دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر فرمانداری ارائه دهند.

0_IMG_20180711_124747_152.jpg


0_IMG_20180711_124757_127.jpg


0_IMG_20180711_124759_157.jpg


نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید