پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه ما تهدید جنگ هشت ساله را به یک فرصت تبدیل کردیم، گفت: امام راحل و مقام معظم رهبری با عنایت امام زمان (عج) هنرمندترین رهبرانی هستند که تهدیدات را به فرصت تبدیل کردند.

به گزارش کلاله خبر به نقل از فارس، سردار رحمت‌الله صادقی در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه گرگان، ماه رمضان را ماه بندگی خداوند دانست و اظهار کرد: به لطف خداوند سپاه به‌عنوان پاسدار انقلاب اسلامی با فرمان امام راحل و با ظرفیت بسیار بزرگ بسیج مستضعفین توانست در آستانه 40 سالگی انقلاب اسلامی قرار بگیرد.

وی گفت: تحقق اسلام بعد از 1400 سال و ایجاد یک نظام با عنوان جمهوری اسلامی با محوریت ولایت‌فقیه که در عصر معاصر پدیده‌ای جدید و در ایجاد تمدن اسلامی یک حرکت نو بود برای استکبار جهانی به سرکردگی استکبار بسیار سنگین تمام شد.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه تمام اجزای کشورمان قبل از پیروزی انقلاب در حوزه‌های مختلف تصمیم‌گیری و تصمیم‌سازی بندگی آمریکا را می‌کرد، افزود: امام راحل با پشتیبانی مردم و توکل خداوند بندگی شیطان را به بندگی خداوند تغییر داد.

صادقی با اشاره به فرموده امام راحل مبنی بر اینکه آمریکا شیطان بزرگ است، یادآور شد: این در سنت الهی قرار دارد و انقلاب اسلامی قرار است در استمرار حرکت انبیا به نحوی حرکت کند که ظرفیت‌های نهفته اسلام ناب را در جامعه به منصه ظهور برساند.

وی ادامه داد: از بدو پیروزی انقلاب اسلامی دشمنی دشمنان با ایران همچنان وجود داشته و در 40 سالگی پیروزی انقلاب مشاهده می‌کنیم راهبردهای همه‌جانبه استکبار جهانی در همه عرصه‌ها اعم از راهبرد براندازی، مهار و تغییر رفتار نظام مقدس جمهوری اسلامی با شکست سنگین مواجه شده که این مهم در تاریخ نظام اسلامی بی‌سابقه است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه در گذشته تصمیمات منطقه‌ای توسط نوچه‌های آمریکا گرفته می‌شد، اذعان کرد: کشورهایی مانند عربستان‌سعودی، امارات و ... به بردگی آمریکا قرار دارد و با وجود اینکه آمریکا جملات سخیف و سنگینی را علیه این کشورها به کار می‌برند این کشورها واکنشی نشان نمی‌دهند و نهایت درویزگی را به نمایش می‌گذارند.

صادقی با بیان اینکه جوانان فعلی ما نیز بابصیرت و دقت تمام راهبردهای منطقه‌ای آمریکا در منطقه غرب آسیا را شکست داده‌اند، بیان کرد: ما در جامعه جهانی مدل کردیم که یک کشور با وجود همه مشکلات و تحریم‌ها تمام قد در برابر استکبار جهانی ایستادگی کند و عزت خود را به رخ جهانیان بکشد که امروز همه دشمنی آمریکا ناشی از تفکر اسلامی حول محور ولایت‌فقیه است و مسائل هسته‌ای، موشکی و ... بهانه است.

وی با بیان اینکه ما هیچ‌گاه در تهدیدات کم نیاوردیم و همیشه با آن مقابله کردیم، یادآور شد: در یک بررسی ظاهری نظامی تمام برآوردهای دشمن درست تنظیم شده بود اما امام راحل بعد از گذشت یک هفته از حرکت نظام عراق، جنگ را به‌جای میز مذاکره برای تنبیه تاریخی دشمن برگزید.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با بیان اینکه ما تهدید جنگ هشت ساله را به یک فرصت تبدیل کردیم، تصریح کرد: علاوه‌بر این مهم بسیج، سپاه و ارتش را سازمان دادیم و در کنار آن به 33 کشور بیگانه به سرکردگی آمریکا آنچنان سیلی زدیم که دیگر جرأت حمله نظامی به ایران را ندارند.

صادقی یادآور شد: امام راحل و مقام معظم رهبری با عنایت امام زمان (عج) هنرمندترین رهبرانی هستند که تهدیدات را به فرصت تبدیل کردند.

وی تأکید کرد: باید فرصت‌های بزرگ جمهوری اسلامی را از دل تهدید به شکلی تنظیم کرد که دشمن در تنبیه و باور جمهوری اسلامی مجاب شود.

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان با اشاره به اینکه هر کجا گوش به فرمان ولی‌فقیه بودیم توفیقات خداوند را در نابودی تهدیدات دشمن شاهد بودیم، ابراز کرد: باید ظرفیت خود را به رخ دشمن بکشیم و اراده خود را به دشمن تحمیل کنیم.

صادقی با بیان اینکه این توفیق است که نسل جدید مسؤولیت فرماندهی سپاه شهرستان‌ها را بر عهده می‌گیرند، اذعان کرد: فرمانده سابق سپاه گرگان رسالت پاسداری خود را به نحو احسن انجام داد و از این پس به‌عنوان معاون اجرایی سپاه استان گلستان منصوب می‌شوند و فرمانده جدید سپاه گرگان نیز فرد با اخلاص و باانگیزه‌ای است که تجربه دوم فرماندهی شهرستان را دارا است./فارس

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید