پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

با دیدن این کلیپ، به بخشی از فیلم می رسیم که کارگر جمع کننده ضایعات گفت: نماینده با گرفتن دستمال جلوی بینی من را از اتاقش بیرون کرد.

به گزارش کلاله خبر، در فعالیت های وبگردی و فضای مجازی اخیرا با کلیپی که در فضای مجازی در حال انتشار است، برخوردیم که توسط برخی از مدیران کانال های تلگرامی شهرستان کلاله و با هدف رسیدگی به دغدغه های نیازمندان تهیه و تنظیم شده است.

در این فیلم سازندگان کلیپ اجتماعی، پای درددل کارگری نشتند که جمع آوری ضایعات را به عنوان فعالیت روزمره خود و راهی برای امرار معاش خانواده خود انتخاب کرده است و از خداوند یک شغل می خواهد که دستش جلوی هر کسی دراز نشود.

این نیازمند و کارگر با شرافت کلاله ای در بخشی از گفتگوی خود از مشقت های خود گفت و اظهار داشت: تنها مانع خودکشی من، فرزندانم هستند!.

اما این کارگر در بخشی از سخنان خود سخنی تکان دهنده را مطرح می کند و می گوید: به دفتر نماینده شرق گلستان رفتم و چون تازه از فروش ضایعات آمده بودم، نماینده شرق گلستان با گرفتن دستمال در مقابل بینی خود، گفت: برو بیرون!.

در ادامه می طلبد که در صورت صحت ادعای این کارگر، نماینده شرق گلستان به گونه ای قابل تقدیر به مشکلات این نیازمند رسیدگی کند؛ چرا که در شهرستان کلاله هزاران نفر مثل این کارگر وجود دارند که به این نماینده برای رسیدگی به مشکلاتشان رای داده اند(حال با هر لباس، قومیتی و شغلی )و در صورت هر گونه واکنشی نسبت به ادعای وی، جوابیه خود را جهت انتشار در سایت کلاله خبر، به عوامل این سایت ارسال کند.

کلیپ کامل گفتگو

توجه: انتشار این مطلب و کلیپ ها به منضور تایید یا رد ادعاها نیست و تنها بخشی از مطالب وبگردی و فضای مجازی این سایت می باشد.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید