پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

حال یک معلم آزمایشگاه متولی امورات فرهنگی اداره کل حجیم و وسیع شده است تا فرهنگ غدیر ، نماز جماعت ، پیشگیری از ترویج اعتیاد به مواد مخدر در بین جامعه کارگری و دهها وظیفه فرهنگی و اجتماعی خطیر در بدنه کارگری را انجام دهد .

به گزارش کلاله خبر به نقل از گلستان ما، همانطور که پیشتر هم اشاره شد با فشار شهرام کوسه غراوی نماینده مینودشت ، کلاله ، مراوه تپه و گالیکش در مجلس شورای اسلامی یعقوب نامی "معلم آزمایشگاه اهل کلاله" بدون تجربه کاری در اداره کل کار ، رفاه و امور اجتماعی استان گلستان به سمت معاون امور فرهنگی منصوب شد .

این موضوع در وهله اول حدود دو ماه پیش کلید خورد و وقتی برای بار اول فرد مذکور به دفتر مدیر کل رفت تا خود را معرفی کند با واکنش تند سعید مازندرانی روبرو می شود و از دفتر مدیر اخراج می شوداما در وهله دوم وقتی مدیر کل از طرف نماینده با فشار رایزنی با وزیر رفاه جهت برکناری مواجه می شود تن به این درخواست می دهد .

سعید مازندرانی در توجیه اقدام خود در پذیرفتن این نیروی تحمیلی از سوی یک نماینده مجلس را فشار وزارتخانه عنوان کرد اما یک منبع مطلع در وزارتخانه رفاه گفت که وزارتخانه کار ، تعاون و رفاه اجتماعی هیچ فشاری روی این انتصاب نداشته و چند باری هم فرد مذکور در مصاحبه رد شده است و این خود مدیر کل است که تن به این انتصاب داده است .

حال یک معلم آزمایشگاه متولی امورات فرهنگی اداره کل حجیم و وسیع شده است تا فرهنگ غدیر ، نماز جماعت ، پیشگیری از ترویج اعتیاد به مواد مخدر در بین جامعه کارگری و دهها وظیفه فرهنگی و اجتماعی خطیر در بدنه کارگری را انجام دهد .

خدا کند که این فرد در کار خود موفق باشد و ما هم آرزوی توفیق داریم اما براستی چرا باید یک نماینده در کار مدیران اجرایی و دولتی دخالت کند و برای خود سهم خواهی کند .

0002

آقای کوسه غراوی ؛ از سال 92 و با سهم خواهی طیف های مختلف سیاسی و اجتماعی و قومی از استاندار گلستان شاهد رشد نزولی نیروهای کارشناسی در سطح استان هستیم که متاسفانه گاها چنین اشتباه فاحشی از سوی برخی نخبگان استان در سطح نماینده انجام می شود .

البته اینها قولهایی است که برخی نمایندگان زمان انتخابات به افراد ستاد تبلیغاتی خود داده اند و الان در پی جبران آن هستند ، امیدواریم خدا آخر و عاقبت کار همه را بخیر کند .

مراسم تودیع و معارفه یعقوب نامی و مردان زاده معاون فرهنگی سابق هم سوم دیماه در این اداره کل برگزار شد و تصاویر نشان می دهد این مراسم در کمال سردی و نخوت برگزار شده و افراد حاضر در جلسه از جمله مدیر کل هیچ احساسی نسبت به این امر نداشتند.

جالب تر اینکه معمولا انتصابات هر اداره کل از زبان مدیر کل رسانه ای می شود اما سعید مازندرانی ترجیح داد این خبر (ناخوشایند از منظر خودش) از طریق محمد هادی احمدی مسئول روابط عمومی این اداره کل رسانه ای شود .

4455

0004

دیدگاه‌ها   

0 #2 حسینعلی 1396-10-20 21:03
سلام،هنگامی که معلمی فرماندار،بخشدار ،رئیس فلان اداره و....غیره میشود،معاون فرهنگی همچین اداره ای تعجبی ندارد.
نقل قول کردن
0 #1 کلاله ای 1396-10-15 21:58
سلام باعث تاسف که به جای تبریک به ایشان در حال تخریب میباشید .چه هدفی دارید .
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید