پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

آیت الله ادیب یزدی گفت: به برکت اسلام و رسول خدا دلهای مسلمین بهم گره خورده است و تا زمانیکه اینگونه باشد، امنیت و اقتدار در کشور می ماند و بدانیم که رسول خدا(ص) و امام علی (ع) خواهان چنین وحدتی هستند.

به گزارش کلاله خبر، آیت الله ادیب یزدی سخنران همایش منادیان وحدت در کلاله در سخنرانی خود گفت : علما در معرفی پیامبر (ص) و سیره زندگی رسول الله به مردم تلاش کنند.

وی با بهره از روایات افزود: عدالت در رفتار رسول الله (ص) بسیار رعایت می شد؛ حتی در نگاه به مردم !

سخنران همایش منادیان وحدت ادامه داد: درود خدا بر علمای بیدار اهل سنت که پیش از همه در وحدت ذیل سایه رهبر انقلاب و محکومیت داعشی ها قرار داشتند.

حجت الاسلام والمسلمین رضا کشیری امام جمعه کلاله نیز در سخنرانی خود تصریح کرد: امت های اسلام در سایه وحدت و همدلی است که به نصرت و پیروزی می رسند و یادآور می شویم که این وحدت را از آموزه های دین محمد (ص) بدست آورده ایم.

آخوند آدینه امام جمعه پیشکر هم در این همایش اظهار داشت: رسول الله (ص) اسوه و الگوی مسلمین و انسان هاست و امروز مسلمانان در مسیر زندگی پیامبر و سلاله پاکش امام صادق (ع) و اصحاب قرار دارند و در کنار وحدت بود که فرزندانمان بر داعش پیروز شدند.

آخوند قزل امام جمعه اهل سنت قازانقایه هم گفت: عشق به اسلام و محمد (ص) بود که داعش را به شکست کشاند و انشاالله در آینده با فرماندهی سردار سلیمانی شاهد از بین رفتن اسرائیل خواهیم بود.

وی افزود: رهبر انقلاب تلاش های زیادی در جهت کمک به مسلمین و اقتدار جمهوری اسلامی ایران انجام دادند و الان ثمره این تلاش ها را جهانیان می بینند.

امام جمعه قازانقایه شهرستان مراوه تپه تاکید کرد: آنچه که جمهوری اسلامی ایران در در همه صحنه ها پیروز می کند، نفوذ آن در قلوب جهانیان است.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید