پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

رئیس صنعت، معدن و تجارت کلاله گفت: مصوبه ای مبنی بر افزایش کرایه مسیرهای روستایی به شهر کلاله نداشته ایم.

به گزارش کلاله خبر، اهالی روستای حیدرآباد شهرستان کلاله از افزایش ناگهانی کرایه مسیر روستای حیدرآباد به کلاله گلایه کردند.

یکی از اهالی در گفتگویی مدعی این شد که از روز گذشته کرایه مسیر یاد شده از 1000 تومان به 1500 تومان افزایش یافته است.

kerayeh

وی با ابراز نگرانی از این میزان افزایش کرایه، این میزان کرایه را خارج از توان پرداختی مردم روستا دانست و گفت: وقتی به این میزان افزایش کرایه انتقادی هم می شود، با جواب اینکه از سوی مسئولین مجوز داریم، روبرو می شویم.

در این راستا با خداقلی بایندری رئیس صنعت، معدن و تجارت شهرستان کلاله گفتگویی داشتیم و وی در پاسخ به این سوال ما که آیا در راستای موضوع یاد شده مجوز و مصوبه ای صادر شده است، گفت: در این خصوص یکی از رانندگان بصورت شفاهی درخواست افزایش کرایه داشته است؛ ولی مصوبه و مجوزی از سوی صنعت، معدن و تجارت برای افزایش کرایه مسیرهای روستایی صادر نشده است.

وی در ادامه به یکی از مشکلات موجود در این زمینه پرداخت و افزود: یکی از مشکلات ما نداشتن اتحادیه مورد نیاز برای این رانندگان است تا به وسیله آن به درخواست ها و مشکلات رانندگان رسیدگی شود و این نیز به دلیل این می باشد که رانندگان حاضر نیستند حق عضویت را پرداخت کنند.

رئیس این اداره ادامه داد: در صورتی که اتحادیه یاد شده ایجاد شود و رانندگان حق عضویت خود را پرداخت کنند، این رانندگان می توانند جهت افزایش کرایه با ارائه ادله لازم، بصورت قانونی و در مدت کمتر و بدون دغدغه و بصورت قانونی به خواسته خود برسند.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید