پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

به دنبال انتشار خبری با عنوان «احتمال استعفای مدیرکل گلستانی....» در برخی سایت ها، روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان تکذیبیه ای منتشر کرد.

به گزارش گلستان ما ؛ متن این تکذیبیه بدین شرح است:

بسمه تعالی

در تاریخ 17 آبان ماه، برخی سایت های خبری اقدام به انتشار خبری غیرموثق و فاقد منبع آگاه و مطلع با عنوان « احتمال استعفای مدیرکل گلستانی/ تاریخ شهامت سعید مازندرانی را تحسین خواهد کرد» نمودند که آنچه در این خبر آمده رسما و به طور کامل تکذیب می گردد.

هرگونه انتصاب در مجموعه اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان بر اساس روند قانونی و تصویب در کمیته انتصابات استانی و تایید وزارت متبوع صورت می گیرد و آنچه برای این اداره کل خطی مشی همیشگی بوده و هست، استفاده از همه ظرفیت ها و پتانسیل های منابع انسانی در استان با در نظرگرفتن اصل شایسته سالاری است.

تعاملات این اداره کل با مسئولین استانی و کشوری و همچنین نمایندگان مجلس شورای اسلامی و همه تشکل ها و نهادها و سازمان ها از سطح بسیار مطلوبی برخوردار بوده و ظن و گمان اعمال فشار از سوی هر شخصیت حقیقی و حقوقی بر مدیران این اداره کل ، روا و شایسته نخواهد بود.

لذا تاکید می گردد فعالیت ها و خدمات اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی گلستان کما فی السابق با قدرت و کیفیت هرچه بیشتر ارائه خواهد شد و انتشار شایعات هیچ گونه خللی در عزم مدیران این اداره کل در ارائه خدمت به مردم استان ایجاد نخواهد کرد.

لازم به یادآوری به برخی صاحبان قلم می باشد که بدانند پیش از انتشار اخبار موظف به انجام رسالت خود مبنی بر صداقت در گفتار هستند که امیدواریم با تغییر رویکرد خود و دریافت اطلاعات دقیق از منبع صحیح آن، در انجام درست رسالت خود موفق باشند.

همچنین در پایان از خبرگزاری ها، روزنامه ها و همه رسانه های الکترونیکی، نوشتاری و ... که آگاهانه و مسوولانه در آگاه سازی عمومی نقش بی بدیلی ایفا می کنند، قدردانی می نماییم. 

روابط عمومی اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان گلستان

دیدگاه‌ها   

0 #1 کلاس اول 1396-08-20 22:01
چرا فقط دنبال مطالب منفی علیه نماینده هستین ؟ افکار شما و مادر سایت شمآ از قبل برا همه معلوم هسته؟ پس دنبال واقعیات باشین نه تخریب!
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید