پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

آخرین اخبار

اخبار مهم

رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان کلاله گفت: شهرداری کلاله طی 6 ماه اولیه سال 96 با پرداخت 10 میلیون تومان نیمی از بدهی گذشته خود را به کتابخانه های عمومی را پرداخت کرد.

علیرضا مجاهدی راد رئیس کتابخانه هآی عمومی کلاله در انجمن کتابخانه های این شهرستان با اعلام اینکه شهرداری کلاله طی شش ماهه اول امسال،10 میلیون تومان به حساب کتابخانه شهر واریز کرده است، گفت: شهرداری کلاله اگر چه 25 میلیون بدهکاری خود را به حساب کتابخانه واریز کرده است، اما با واریز 10 میلیون تومان از بدهی های گذشته، نیمی از بدهکاری خود را طی 6 ماه اول سال جاری پرداخت کرده است و باید یادآور شویم که بدهی های یاد شده مستثنی بدهی سال 96 می باشد.

وی افزود: شهرداری فراغی طی سال گذشته و امسال فقط پانصد هزار تومان پرداخت کرده و گزارشی از بدهی خود ارائه نکرده است .

نصرت برزگر فرماندار کلاله هم گفت: امیدواریم با پیگیریهای دبیرخانه جام باشگاه های کتابخوانی بتوانیم به هدف کشوری و کسب جام برسیم.

وی افزود: بر این باوریم در هر جامعه ای که کتاب، مونس و یار مهربان شود؛ فرهنگ، اقتصاد و غیره به یک معنا چرخ توسعه به راه می افتد.

در این جلسه که تمامی اعضا حضور داشتند؛ خانم سنچولی مسئول کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و دبیر جام باشگاههای کتابخوانی به ارائه گزارشی از کارهای انجام شده پرداخت.

bedehishahrdari 1

bedehishahrdari 2

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید