پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

اخبار مهم

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان گفت: از 123 نقطه تصادفی استان گلستان، 48 نقطه به عنوان نقاط پر تصادف شناخته شد که به زودی اقدامات لازم در این خصوص اعمال می شود.

مهدی میقانی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان در گفتگویی اظهار داشت: با توجه به اینکه مسیر کلاله به دوراهی یکی از مناطق دارای تصادف است، بر اساس وظیفه از همه ظرفیت های موجود در شهرستان و استان استفاده خواهیم کرد تا شرایط مناسب برای تردد فراهم کنیم.

وی افزود: از ۱۲۳ نقطه دارای تصادف در جاده های استان، ۴۸ نقطه پرتصادف است.

مدیرکل راهداری استان گلستان در این راستا گفت: در مرحله اول با اقدامات زود بازده تحت عنوان آشکارسازی با نصب چراغهای چشمک زن، چراغهای پلیس مجازی و تابلوهای فسفری عملیات ایمن سازی این نقاط انجام می شود.

وی در ادامه اشاره ای به کاهش آمار مرگ و میر ناشی از تصادفات جاده ای در استان داشت و تصریح کرد: با توجه به اقدامات انجام شده، آمار تلفات جاده ای ۸ ماهه امسال در مقایسه با همین مدت نسبت به سال گذشته با ۲۵ مرگ کمتر، ۱۳ درصد کاهش دارد.

میقانی اضافه کرد: در ماهه سال ۹۴ تلفات جاده ای ( برون شهری و روستایی) ۱۹۷ نفر بود که این آمار امسال با ۲۵ نفر کمتر به ۱۷۲ نفر رسیده است.

نصرت برزگر فرماندار کلاله هم گفت: طی روزهای آینده عملیات اجرایی ایمن سازی جاده کلاله به دوراهی به طول شش کیلومتر آغاز می شود؛ که تا پایان سال به پایان می رسد.

وی افزود: موضوع روشنایی این مسیر هم در حال بررسی است که انشالله با مساعدت اداره کل راهداری استان اجرایی می شود.

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید