پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

محل تبلیغات شما

اخبار مهم

گویا رئیس جدید آموزش و پرورش شهرستان کلاله درصدد است با تضیع بیت المال خاطرات و اثرات مدیر سابق آموزش و پرورش را از بدنه آموزش و پرورش پاک کند.

به گزارش کلاله خبر، پس از انتشار آخرین خبر در خصوص جنجال های آموزش پرورش که با برنامه ریزی برخی از مسئولین و کانال های همسو وی سعی شد این موضوع کم اهمیت و واهی جلوه داده شود، اینبار نیز حسین طاهری راد دست به اقدام جدید و تعجب برانگیزی زد که چشم پوشی از آن ممکن نبود.

اسماعیل تقی زاده در گفتگوهای گذشته خود هدف از نقاشی و نقش و نگار محیط آموزش و پرورش را ایجاد محیطی شاداب و متناسب با این اداره دانست و گفت: آموزش و پرورش باید طوری باشد که با ورود ارباب رجوع، وی احساس کند که به یک مکان آموزش، تربیتی و فرهنگی وارد شده است و در همان گفتگو افزود: اعتبار لازم برای نقاشی محیطی مبلغی بالغ بر 700 هزار تومان شد که از منابع داخلی(بیت المال) تامین شد.

naghashi 1

naghashi 2

در اقدامی جدید در آموزش و پرورش کلاله نقاشی های دیواری ساختمان آموزش و پرورش(تابلو های نقاشی) کور شد و اثری از آنها باقی نماند و این در حالی است که گفته شد برای ایجاد این فضا از بیت المال هزینه شده بود و جای این سوال است که این اقدام با چه هدفی انجام شد که موجب تضیع بیت المال گردید؟.

naghashi 6

naghashi 7

naghashi 8

naghashi 9

وجود فضای سبز و درختان به محیط یک اداره زیبایی خاصی می بخشد ؛ در گذشته نیز شاهد قطع درختان تنومند در اداره گاز کلاله بودیم که در این راستا اقدامات لازم از سوی برخی از رسانه ها انجام گرفت و پس از گذشت چندین سال از این اقدام، اینبار شاهد این اتفاق در اداره آموزش و پرورش کلاله بودیم.

naghashi 10

naghashi 11

این اداره(آموزش و پرورش کلاله) در اقدامی دیگر دست به قطع درختان جوان این اداره زد که هنوز هم علت این اقدام معلوم نیست و مشخص نیست چه کسی دستور این کار را داده است و آیا برای قطع این درختان مجوز های کافی از سوی منابع طبیعی و آبخیزداری گرفته شده است(اگر متولی این امر باشد)؟

naghashi 3

naghashi 4

naghashi 5

در پایان امیدواریم که هدف پاک کردن اقدامات و اثرات مدیر قبلی به هر قیمتی، نباشد چرا که اگر هدف این باشد، تقی زاده 4 معاون داشت که یکی از انها از گردونه خارج شد(پیری) و با این تفاسیر، دیگر معاونین نیز در معرض تغییرات قرار می گیرند مگر اینکه هیچ کدام تغییر نکنند و یا برای برخی استثنا وجود داشته باشد.

naghashi

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید