پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

در اولین روز بازگشایی ساختمان جدید بیمارستان فاطمه الزهرای مینودشت، رئیس این بیمارستان استعفای پر معنایی کرد.

به گزارش کلاله خبر به نقل از مینوخبر، پس از برگزاری آئین پر حرف و حدیث افتتاح ساختمان جدید بیمارستان فاطمه الزهرا (سلام ا...) مینودشت که شرح خبر آن تحت عنوان « افتتاح بیمارستان ناتمام مینودشت توسط وزیر بهداشت! / انتقال مینی‌بوسی بیماران به بیمارستان قبل از حضور وزیر !! + تصاویر» در همین سایت خبری منتشر شد، منابع خبری از بازگشایی پر حرف و حدیث این بیارستان در تاریخ 28 اردیبهشت خبر می دهند.

از آن جا که وزیر بهداشت در زمان افتتاح این پروژه در 28 فروردین وعده بهره برداری کامل در یک ماه آینده را داده بود مسئولان امر تمام تلاش خود را داشتند تا این وعده «سید حسن قاضی زاده هاشمی» بر زمین نماند و در پیشگاه وی رو سفید باشند!

از این رو در تاریخ 28 اردیبهشت مسئولان علوم پزشکی با یک کار جهادی تصمیم به انتقال بخشی از تجهیزات و بیماران _ این بار به صورت آمبولانسی و نه مینی بوسی _ به ساختمان جدید را گزفتند تا این امر در عمل تحقق یاید.

و اما روز پرحاشیه 28 اردیبهشت

منابع خبری عنوان کردند در همین تاریخ جلسه ای در ساختمان جدید بیمارستان فاطمه الزهرا با حضور «علی رضائی نژاد» جانشین معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان برگزار شد.

در این جلسه دکتر « مریم چنگیزی» رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا با راه اندازی بیمارستان علی رغم نواقصات موجود مخالفت می کند.

وی عنوان می کند: برای دولت تدبیر و امید باید جان بیماران مهم تر از بهره برداری و بیلان کاری باشد و مخالفت خود را با راه اندازی بیمارستان در شرایط فعلی بیان می دارد.

این منبع خبری در ادامه به خبرنگار ما گفت: پس از صحبت های رئیس بیمارستان، جانشین معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان با پرخاش و تندی جواب وی را می دهد و علاوه بر توهین به این مقام مسئول وی را از اتاق نیز بیرون می کند.

وی همچنین عنوان کرد که به دستور «علی رضائی نژاد» رئیس بیمارستان اخراج می شود و «قره باش» به عنوان مدیر داخلی بیمارستان برای رتق و فتق امور منصوب می شود.

بر اساس رسالت خبری و برای روشن شدن زوایای مختلف این موضوع با دکتر چنگیزی تماس گرفتیم که وی عنوان کرد در این خصوص صحبت نمی کنم.

در ادامه با دکتر «موسی استیری» مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مینودشت ارتباط تلفنی برقرار کردیم که وی در رابطه با این ماجرا گفت: مجادله خاصی نبوده است و بیشتر بحث های داخلی مطرح شده است.

وی افزود: خانم دکتر چنگیزی بر اساس علاقه اش مجددا به مرکز بهداشت برگشت و آقای «قره باش» به عنوان مدیر داخلی بیمارستان منصوب شد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مینودشت در خصوص ساختمان جدید بیمارستان هم خاطر نشان کرد: در بخش داخلی و اطفال آمادگی کامل برای پذیرش بیمار را داریم. در بخش اورژانس هم کماکان در ساختمان قدیم به خدمات دهی خواهیم پرداخت.

مسئولان دانشگاه علوم پزشکی پاسخگو باشند

بهتر نبود این ساختمان پس از رفع کلیه کمبودها بازگشایی می شد تا مردم دغدغه کمتری داشته باشند؟

حال باید دید آیا رئیس بیمارستان فاطمه الزهرا در روز بهره برداری از این بیمارستان اخراج شده است یا مجبور به استعفا؟

انتخاب مدیر داخلی بر عهده رئیس بیمارستان است یا مسئولی دیگر هم می تواند این انتصاب را انجام دهد؟

این پایگاه خبری بر اساس رسالت خبری خود جهت تنویر افکار عمومی آماده دریافت و انتشار نظرات مسئولان دانشگاه علوم پزشکی گلستان می باشد.