پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

آخرین اخبار

اخبار مهم

جالب است بدانید که کلینزمن یک سال و نیم قبل پیشنهادی از ایران را قبول نکرد و ترجیح داد همچنان بیکار بماند تا اینکه چالش جدیدی را تجربه کند.

به گزارش کلاله خبر،چند روز قبل بود که خبری درباره‌ی مذاکره‌ی فدراسیون فوتبال ایران با یورگن کلینزمن منتشر شد. خبری که گویا واقعیت هم داشت اما مربی آلمانی بر اساس مستندات ، به جهت قوانین دست و پا گیر ترامپ برای تبعه های آمریکایی با حضور در ایران مخالفت کرد ( او تابعیت دوم و سیتیزنی ایالات متحده را دارد ).

اما حالا از باشگاه استقلال خبرهای جالبی درباره یورگن کلینزمن می رسد !

جالب است بدانید که او یک سال و نیم قبل پیشنهادی از ایران داشته که آن را قبول نکرده و ترجیح داده همچنان بیکار بماند تا اینکه چالش جدیدی را تجربه کند.

درست زمانی که مدیران باشگاه استقلال علیرضا منصوریان را به دلیل کسب نتایج ضعیف در لیگ هفدهم کنار گذاشتند، مسئولان این تیم دنبال گزینه‌های مختلفی رفتند که یکی از آن‌ها یورگن کلینزمن بوده است. درخواست استقلال از طریق یکی از مربیان ایرانی به دست کلینزمن رسید که ظاهرا او پیشنهاد استقلال را بدون فکر کردن رد کرده بود. این مربی ایرانی می‌گوید:

    «آخرین بار یک سال و نیم قبل با او صحبت کردم و آن‌هم به خاطر پیشنهاد استقلال بود که کلینزمن آن را رد کرد و البته در بیان دلایل آن محترمانه گفته که فعلا قصد کار در فوتبال باشگاهی را ندارد.»

او درباره احتمال توافق و همکاری کلینزمن با فدراسیون فوتبال برای هدایت تیم ملی گفت:

    «کلینزمن اصول خاص خود را دارد . او حتی گاهی پیشنهادات مالی بالا مانند پیشنهاد چینی ها را به دلیل اصولی که برای خود قائل است رد می کند .»

ایران ورزشی

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید