اخبار مهم

عضو کمیسیون آموزش مجلس از قطعی شدن لو رفتن سوالات امتحانات نهایی دوره متوسطه خبر داد.

شاید وقتی اسم تویوتا میاد بیشتر یاد ماشین‌های ژاپنی با کیفیت، کم خرج و کم استهلاکی شبیه تویوتا کرولا بفیتیم که به واسطه‌ی همین ویژگی‌هاش پرفروش‌ترین خودروی تاریخ شده.به قول یکی از دوستان که جدیدا تویوتا کمری هیبریدی خریداری کرده بود و می‌گفت فقط نیازه که تو ماشینش آب بریزه و روغنشو عوض کنه!

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری از تلاش برای انتقال دو هفته از تعطیلات ایام تابستان به فصل زمستان خبر داد و گفت: ما موافقت سازمانی را برای تایید دو روز تعطیلی در آخر هفته‌ها را اعلام کردیم.

«هوا گرگ و میش بود که با جنازه پدرم به ساحل رسیدم. مادرم، برادرم، همسر و بچه‌هایم، همه فامیل همراه با ماموران کلانتری کنار دریا منتظرمان ایستاده بودند. همین که دیدم‌شان تعجب کردم؛ نمی‌دانستم چطور خبر‌دار شدند. انگار با گوشی بهشان زنگ زده بودم و فراموش کرده بودم. پدرم دیسک کمرش را سه بار عمل کرده بود و ماموران گارد عربستانی‌ها تیر را به کمرش زدند.»

کمتر از یک هفته از حادثه تروریستی تهران و شهادت تعدادی از هموطنانمان می گذرد. حواشی این اتفاق اما همچنان ادامه دارد، یکی از این حواشی مربوط به مردی است که به طرز معجزه آسایی گلوله تروریستان فقط به کیف دستی او برخورد کرد!