پایگاه خبری تحلیلی کلاله خبر

اخبار مهم

سرویس اجتماعی: رئیس پلیس راهور شهرستان کلاله از آغاز ثبت نام گواهینامه در یک مرکز خصوصی در شهرستان کلاله خبر داد.

 

میرعرب درگفتگو با خبرنگار کلاله گفت: از این پس متقاضیان گواهینامه موتور سیکلت می تواند به آموزشگاه موتور سیکلت واقع در انتهای خیابان طالقانی کلاله مراجعه نمایند و مراحل ثبت نام خود را تکمیل کنند.

وی افزود: برای ثبت نام اولیه گواهینامه موتور سیکلت ، مبلغی بالغ بر 80 هزار تومان از متقاضی گرفته می شود و همچنین این داوطلبین باید مراحل پزشکی را نیز طی کنند که این خود مبلغی حدود 15 هزار تومان را شامل می شود و در مجموع برای گواهینامه گرفتن نزدیک به 100 هزار تومان هزینه می شود.

رئیس پلیس راهور با اشاره به اینکه آزمون عملی گواهینامه موتور سیکلت تغییراتی داشته است گفت : این آزمون دارای سه مرحله تپه ، عبور از آب (رودخانه) و عبور از موانع مارپیچی است و این آزمون توسط کارشناسان آموزشگاه گرفته می شود و پلیس راهور در برگزاری این آزمون دخیل نیست.

میرعرب تاکید کرد: در قبال دریافت هزینه 80 هزار تومان، آموزشگاه طی چند جلسه به داوطلب توسط مربی های آموزش دیده ، آموزش فرمان و رانندگی می دهد و در مجموع مراحل گرفتن گواهینامه موتور سیکلت نزدیک به  مراحل گرفتن گواهینامه ماشین است.

 

 

 

 

دیدگاه‌ها   

+3 #2 سجاد 1397-09-06 10:11
الان شده ۲۳۰ تومن و۲۵ تومن معاینه چشم میگیره و ۴۱ تومن هم اگه امتحان شهری بیفتی باید بدی یعنی واسه هر با امتحان باید۴۱ تومن پول بدی دزدی تو روز روشن اخه متور چیه
نقل قول کردن
+5 #1 عطربازان 1395-07-06 09:52
عالی بود ممنون
نقل قول کردن

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید